Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


25. 07. 2018

Co potřebujete pro dokonalou pohodu na zahradě?

Co potřebujete pro dokonalou pohodu na zahradě?

Thermowood zahradní křeslo

 

Je vaše zahrada spíše místem pro odpočinek? Pokud ano, je třeba mu přizpůsobit vše, co s ním může být spojeno. Je jasné, že jenom málokdy budete chtít relaxovat na zemi – i když možnost ležet na trávě také není k zahození. Základem by měl být určitě dřevěný zahradní nábytek. A proč právě tento materiál?

  • Je přírodní
  • Skvěle vypadá
  • Nadchne svou kvalitou

Jakého materiálu se držet, to již víte. Nyní se společně podívejme také na to, co by vám nemělo chybět.

Klasické zahradní židle

V podstatě jasná nezbytnost a nutnost pro každou zahradu. Klasické židle se hodí nejenom k tomu, že se na ně budete moci posadit po práci, ale jsou nezbytností i ve chvíli, kdy plánujete uspořádat grilování a je třeba zajistit, aby i vaši hosté měli dostatek místa k sezení.

Zahradní křesla

Vycházejí ze za hradních židlí, ale nabízejí přece jenom něco navíc. A to větší pohodlnost. Zahradní křesílka se skvěle hodí spíše pro dlouhodobý relax na vaší zahradě. Je jedno, zda budete chtít jenom tak sedět a poslouchat zvuky přírody, nebo se naopak rozhodnete přečíst si zajímavou knížku tam, kde se cítíte nejlépe – tedy venku.

Zahradní lehátka

Pokud si chcete užít skutečnou pohodu, jsou zahradní lehátka osvědčenou možností pro každého. Díky možnosti polohování si lze zvolit takový náklon, který pro vás bude naprosto ideální. Skvělá volba jak v případě, kdy budete chtít jenom dlouhé hodiny lenošit, tak třeba i v případě, kdy se rozhodnete se v letních dnech opalovat.

Drdlik- zahradní lehátko thermowood

 

Zahradní houpačky

Ty nejsou určené jenom dětem, ale i dospělým. I vy můžete na vlastní kůži zažít onen nepopsatelně příjemný zážitek spojený s tím, že se budete jenom lehce pohupovat a zapomenete na jakékoliv starosti všedního dne. Navíc zaujme i to, že konstrukce houpačky je vybavena stříškou, díky které se můžete těšit i na stín, který v tropickém počasí přijde velmi vhod.

 

Více o dřevěných houpačkách, židlý i křeslech: ZDE

 

Váš tým Drdlík.cz