Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


30. 07. 2019

Drdlíkův plastový šindel jako řešení, které je chytré, praktické i estetické

Rekonstrukce střechy patří k nejnáročnějším počinům. Nejde jen o samotné provedení, ale také o to rozhodnout se, jakou krytinu zvolíte, aby nejlépe odpovídala vašim požadavkům a potřebám. Současný trh je velmi široký a vy si tedy můžete vybírat z mnoha různých variant. Dřevo, pálené tašky, beton nebo snad ještě něco jiného? Mezi jeden z nejmodernějších materiálů dnes patří plast. A díky plastovému šindeli EUREKO DDS II můžete výhody plastu využít i na vaší střeše.

Plastová střešní krytina EUREKO DDS II se vyrábí od roku 2000. Lze ji využít k rekonstrukci nebo výstavbě nové střechy, ale zde její využití nekončí. Hojně se využívá i jako obkladový materiál, zejména v rámci zateplení nebo k zastřešení zahradních přístřešků, studen nebo altánů. Oproti betonovým nebo páleným krytinám vyniká systém EUREKO nízkou hmotností, která si však nevybírá žádnou daň na jeho odolnosti a houževnatosti. Naopak, střešní krytina EUREKO je velmi pevná, odolává prošlápnutí i náporu klimatických vlivů. Zcela jedinečná je i nulová nasákavost, díky čemuž je materiál chráněn proti erozi způsobené mechy nebo lišejníky. Za tyto hodnoty se můžeme zcela zaručit, a proto poskytujeme záruku na dobu 30 let.

plastový šindel EUREKO DDS II

Jak se plastový šindel vyrábí?

Výroba plastového šindele vychází z dlouholetých znalostí toho, jak funguje tradiční dřevěný šindel. Jen díky tomu bylo možné vyvinout střešní krytinu, která má podobné vlastnosti jako dřevo, ale ještě přidává i něco navíc. Šindel EUREKO se vyrábí z plastů, které pochází především z automobilového průmyslu. Jedná se tedy o mimořádně odolné a kvalitní materiály, které jsou stavěné na tvrdé podmínky. Tyto materiály se nadále zušlechťují a zpracovávají.

  • Ošetřují se plnivy a barvivy, aby byly připraveny plnit si funkci střešní krytiny.
  • Jednotlivé šablony plastových šindelů velmi věrně kopírují vzhled i tvar klasického dřevěného šindele.
  • Dodávají se v černé či hnědé barvě a velice úspěšně tedy imitují vzhled dřevěné šindelové střechy.

I z těchto důvodů se plastový šindel používá i u památkově chráněných objektů. Jeho vlastnosti z něj činí silného konkurenta dřevěného šindele, ale navíc s mnoha dalšími výhodami.

Proč zvolit plastový šindel?

Plastový šindel pochází z dílny rodiny Drdlíků, která se řemeslu věnuje již téměř 30 let. Jejich práce má mnohaletou tradici a za vším stojí láska k řemeslu pečlivost, tradiční postupy a maximální vstřícnost vůči zákazníkovi. Drdlíkův plastový šindel je mimořádně oblíbenou variantou pro všechny, kdo chtějí za své peníze dostat opravdu to nejlepší. S tímto výrobkem bude vaše rekonstrukce nebo stavba probíhat jednoduše a vy si můžete být jisti, že jste zvolili tu nejlepší možnou variantu, která vám bude dlouho a dobře sloužit.

Tato střešní krtina se pyšní skvělými vlastnostmi:

  • Skvěle odolává mechům a lišejníkům.
  • Má nízkou hmotnost, ale to se nijak nepodepisuje na její odolnosti a houževnatosti.
  • Je zcela připravená vypořádat se s působením ostrého slunce, krupobití, větru, mrazů a dalších extrémních přírodních podmínek.
  • Je bezúdržbová. Jednou ji položíte a pak se již o ni nemusíte prakticky starat.
  • Skvěle imituje dřevo. Střecha z plastové krytiny je téměř k nerozeznání od klasické dřevěné.

Je to ideální řešení pro každého, kdo chce mít jistotu, že investuje do budoucna a že se mu náročná rekonstrukce nebo výstavba v budoucnu vyplatí. Plastový šindel je oblíben nejen mezi kutily, kteří si rádi všechno udělají od A do Z sami, ale také mezi profesionály, kteří oceňují jeho praktičnost a univerzálnost. Se vším vám rádi poradíme a pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení, které přesně odpovídá požadavkům vašeho plánu a projektu.

 

více na www.drdlik.cz/drdlik-plastovy-sindel-eureko-dds-ii