Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


10. 09. 2019

Dřevořezba jako umění s praktickým využitím

Dřevo patří mezi mimořádně inspirativní materiály. A to jistě potvrdí každý, kdo se dřevem kdy pracoval. Stačí se podívat na kus dřeva a umělec v něm ihned může spatřit hotový výrobek, který předčí vaše očekávání. Práce se dřevem vyžaduje nejen uměleckého ducha, ale také cit a preciznost. A právě dřevořezba je něco, co nás baví a děláme to s láskou a nadšením. Pod našima rukama pak vznikají jedinečné kousky, které mohou sloužit jako doplňky, dekorace, ale i užitečné kousky do domácnosti či na zahradu. Každá dřevořezba je originál, ale přesto je jedno spojuje – jsou vyráběné s láskou k řemeslu a s cílem maximálně naplnit očekávání zákazníka.

Originalita na prvním místě

Pokud nechcete jít s davem a raději investujete do jedinečných kousků, pak je pro vás dřevořezba tou nejlepší volbou. A je už jedno, zda si necháte vyrobit nádherné vyřezávané truhlíky, lavici, zvoničku nebo motivy postavy či zvířat. Každý kus je něčím zvláštní a na první pohled upoutá pozornost. Dřevo nabízí tolik možností, že se vaší fantazii nekladou žádné meze. Pokud máte vlastní nápad, nebojte se nám jej představit a my jej proměníme ve skutečnost. A pokud ne, vybírejte a inspirujte se v naší široké nabídce již hotových výrobků.

  • Pracujeme vždy s kvalitními a osvědčenými materiály.
  • Přizpůsobíme se vaší představě.
  • Ručíme za kvalitu provedení.

Dřevořezba není jen umělecké dílo

Možná si myslíte, že dřevořezbu můžete využít tak akorát „na koukání“. Samozřejmě, dřevořezba je takovým malým uměleckým dílkem, ale to neznamená, že nemůže být praktická a využitelná. Vyřezávané truhlíky například skvěle poslouží jako netradiční doplněk vašich květinových záhonů, a rostlinkám se v nich navíc bude výborně dařit. Stejně dobře vám poslouží i dřevořezbářské lavice nebo stolky, které se hodí jak do interiéru, tak třeba i na zahradu ke grilu. Všechny výrobky jsou z poctivého kusu dřeva, takže jsou odolné a stabilní a budou vám sloužit dobře a dlouho. Můžete si snadno objednat i celou sadu zahradního nábytku, abyste se vždy měli kam posadit, když přijdou přátelé na návštěvu.

dřevořezba šnek

A co je nejdůležitější, je fakt, že vaše zahradní sada nábytku nebo vaše truhlíky na květináče budou skutečně jedinečné a budou odrážet váš charakter. Proč se spokojit s tím, co nabízí velkovýroba, když můžete mít krásné jedinečné dřevořezby, které jsou zároveň uměním i velmi praktických doplňkem.

Vlastní galerie

Dřevořezba může být také skvělým nápadem na netradiční dárek. Představte si, že třeba ke svatbě nebo narozeninám obdržíte personalizované doplňky do bytu či na zahradu, třeba s vaším jménem nebe něčím jiným, co vás charakterizuje. Nelíbilo by se vám to? My jsme přesvědčeni, že určitě ano. Tak proč to nedopřát sobě nebo někomu jinému?

Milovníky umění může zaujmout i možnost vytvořit si vlastní malou galerii dřevěných výrobků. Praktické doplňky jsou samozřejmě užitečné, ale dřevořezba má mimořádnou hodnotu i v rámci umění a stát se takovým malým sběratelem určitě může být hezký koníček. Dřevo do vašeho bytu či domu dokáže vnést atmosféru a vůni přírody, která vám pozvedne náladu a dodá vašemu bydlení na útulnosti a jedinečnosti.

  • Můžete vybírat z široké nabídky barev, motivů, tvarů i provedení.
  • Výrobky jsou vyráběny v prvotřídní kvalitě, která zaručuje odolnost a výdrž materiálu.
  • Naše umění je kombinací tradiční výroby a moderních postupů a technologií, které zaručují nejlepší možné výsledky.

dřevořezba lavice

Dřevořezbářská práce si jednoduše žádá obdiv a respekt. Toto umění vyžaduje preciznost, přesnost, ale i uměleckého ducha a schopnost vidět v kusu obyčejného dřeva hotový výrobek. Zkuste i vy proniknout do tajů dřevořezby a nechte se ohromit širokými možnostmi, které dřevo nabízí.

https://www.drdlik.cz/drevorezby