Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


01. 10. 2018

Houpání pro dospělé, i pro děti.

Houpání pro dospělé, i pro děti

Kdykoliv jdete se svým potomkem na pouť, nebo kolem dětského hřiště, zaručeně ho uchvátí jedna věc – houpačky. Ty však nemusí být určené jenom pro nejmenší. Zahradní houpačky mohou přijít vhod i dospělým. Proč si je pořídit a s jakým řešením rozhodně nešlápnete vedle? Podívejte se.

Dřevěné zahradní houpačky jsou nejlepší volbou

Když jde o materiál, určitě se jako nejlepší řešení jeví dřevo. Proč? Jelikož se jedná o materiál přírodní, který se právě na zahradu hodí daleko více, než plast, nebo třeba studený kov. Opomenout nelze ani kvalitativní vlastnosti, kam můžeme zařadit:

  • Dlouhou životnost
  • Odolnost vůči povětrnostním vlivům
  • Dobrou nosnost

Houpačka jako skvělé místo pro odpočinek

Již víte, z jakého materiálu pořídit tu pravou. Nyní se podívejme ještě na to, proč ji pořídit. V první řadě proto, že na ní můžete dokonale lenošit. Jenom těžko najdete lepší alternativu, než je možnost být v přírodě, pohodlně sedět nebo ležet, a přitom se jenom lehce pohupovat. Tomu se nevyrovná ani sezení v zahradním křesle, ani se tomu nevyrovná odpočinek na zahradním lehátku.

Odpočinek na houpačce vám prospěje

Pro lidský organismus je velmi důležité, aby byl zdravý. Jak po fyzické, tak i po psychické stránce. A té napomáhá právě odpočinek. Stačí se pohupovat na houpačce a rázem zapomenete na problémy všedního dne doslova si vyčistíte hlavy. Relaxace má však vliv i na fyzickou stránku, kdy dáte odpočinout vašim svalům.

Plusem je i to, že budete venku, na čerstvém vzduchu. Ten budete dostávat do plic a tak okysličovat svou krev. To se může dokonce projevit i na tom, že právě při relaxaci podpoříte činnost vašich smyslů, ale i činnost mozku. A pokud patříte do skupiny těch, kteří nevydrží jenom tak ležet a nic nedělat, nezoufejte – vezměte si do ruky knížku, nebo si můžete nasadit sluchátka se svou oblíbenou hudbou.

 

Váš tým Drdlik.cz

 

Dřevěné zahradní houpačky