Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


16. 07. 2019

Nuda na zahradě? Se sochou vodníka to nehrozí

Milujete dřevo a fascinují vás dřevěné výrobky? Úplně vás chápeme, my to máme stejně. Dřevo je naší vášní a baví nás přetvářet jej v netradiční věci a výrobky, které dělají radost nejen vám, ale i nám. Pokud chcete vaši zahradu nebo dvorek proměnit v malou galerii, pak jste na správném místě. Neděláme jen věci, které jsou praktické, ale i malý umělecká díla, na které je radost se jen dívat.

dřevořezba vodník malýdřevořezba vodník velký

Kouzlíme se dřevem

Do zahrad se pomalu, ale jistě vrací dřevěné prvky, které v posledních letech skoro vymizely. Jde o dřevěné vyřezávané sochy, které každou zahradu promění v magické a jedinečné místo. Dřevěné sochy mohou ozdobit každý zapadlý kout a propůjčit zahradě ten správný nádech. Jednou třeba pohádkový, jindy tajemný nebo i zábavný. Velmi oblíbenou sochou je postava vodníka, kterou obdivují malí i velcí. Zvlášť pokud máte malé jezírko či rybníček, hodí se k němu vodník velmi dobře. Taková dřevořezba je malým uměleckým dílem, které můžete mít přímo na vašem pozemku. Proč si ji tedy nedopřát?

Dřevěná socha vodníka se vyrábí vždy na zakázku a do výsledného projektu tedy můžete mluvit i vy. Dohodneme se na velikosti i konkrétním provedení a dle vašich představ vytvoříme sochu přesně pro vás. Dřevořezba vodník je skvělou ukázkou naší precizní práce, která je výsledkem mnoha zkušeností, a především naší lásky k řemeslu.

  • Socha vodníka je vyrobena z kvalitního kusu dřeva.
  • Zpracování je mimořádně precizní, kvalitní a odolné.
  • Socha promění vaši zahradu v malou uměleckou galerii.

Ještě váháte? Není důvod, stačí se u nás zastavit a říci nám svoji představu. Naším cílem je vaše spokojenost, a to abyste odcházeli s pocitem, že vše je tak jak jste si přáli. Neděláme kompromisy a vždy se snažíme maximálně vám vyjít vstříc. Již za pár týdnů může vodník stát i na vaší zahradě a dělat radost nejen vám, ale i celé vaší rodině a všem návštěvám.

 

více na https://www.drdlik.cz/www-drdlik-cz/e-search?q=vodn%C3%ADk&search_submit=&qm=2