Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


01. 10. 2019

Nudné bílé stěny už nejsou trendy. Co takhle zkusit dřevěné obklady, které mají šmrnc a charakter?

Připadá vám, že váš dům či byt nutně potřebuje oživení? Co takhle vymalovat stěny na jinou barvu? Ale to je hodně pracné a dost možné se to ani nepovede. Kolikrát už jste u sousedů či známých viděli flekaté stěny? Máme pro vás lepší nápad – co tahle využít dřevěné obklady na stěnu? Váš domov by měl být místem, kde se cítíte pohodově a spokojeně. Dřevo rozhodně nepatří jen na podlahu nebo na střechu. Hodí se skvěle i jako inspirativní designový doplněk do každé místnosti. Dokáže jí dodat nádhernou útulnou atmosféru a nádech přírody a pohody.

Možná vás ani nenapadlo, že byste využili dřevěné obklady, protože se obáváte náročné instalace a také údržby. Dřevěné obklady nabízí bezpočet možností, jak kreativně přetvořit a oživit vaše bydlení, a to vše s minimem starostí. Moderní dřevěné obklady se prodávají ve formě panelů, které se při instalaci pouze zasunou do sebe a máte hotovo. A co se týče údržby, je to také snadné. Dřevěné panely dokáží dobře odolávat prachu, vlhkosti i mechanickému poškození.

Dřevěné obklady do každé místnosti

Kam všude se dřevěné obklady hodí? Odpověď je nasnadě – úplně kamkoliv. Nádherně se vyjímají v obývacím pokoji či vstupní hale, ale neméně zajímavé jsou i jiné možnosti. Co takhle obložit si prostor za postelí nebo třeba i prostor za kuchyňskou deskou? Vlhkosti se bát nemusíte. Především tropické dřeviny jsou ideální i do místností, kde panuje vlhkost nebo se občas nevyhnete tomu, aby dřevo přišlo do kontaktu s vodou. Takové dřevěné panely jsou v rámci výroby pečlivě ošetřeny tak, aby to nebyl žádný problém.

Dřevěné obklady nabízí širokou variabilitu možných řešení. Nemůže se vám stát, že bychom nenašli řešení i pro vaše bydlení. Nezáleží na tom, zda svůj domov ladíte do moderního stylu, nebo preferujete spíše starobylé a vintage motivy. Dřevo se dokáže snoubit s různými barvami, materiály i designovými prvky. Výběr konkrétního motivu a barvy dřeva závisí na vašem vkusu i na tom, čeho chcete dřevěnými obklady dosáhnout. Někdy může světlý obklad místnost prosvětlit a dodat jí vzdušnost, jindy se zase tmavší dřevo hodí k navození atmosféry luxusu.

  • Na menší plochy je možné použít motiv mozaiky, který plochu ozvláštní.
  • Na větších plochách e osvědčují obklady ve velikosti XL, která vám usnadní práci při instalaci.
  • S výběrem rádi poradíme a pomůžeme. Naše zkušenosti vám pomohou dosáhnout nejlepšího výsledku.

Nádech přírody

Dřevo dodává vašemu bydlení nádech přírody, klidu a pohody a dotvoří nádherné prostory, ve kterých se vám bude dobře žít. Pomáhá relaxovat a navozuje příjemnou atmosféru. Velice dobře také zvukově izoluje, takže se hodí i tam, kde vás často trápí hluk z vedlejších místností nebo zvenku. V zimě zase oceníte jeho tepelné izolační vlastnosti, které vám pomohou šetřit za topení a v místnosti udržovat příjemné teplo, i když zrovna radiátory nejedou naplno.

Nemusíte dělat žádné kompromisy. Dřevěný obklad, které najdete v našem výběru, je vyráběn v mimořádné kvalitě s důrazem na preciznost, odolnost a dlouhou životnost.

  • Mimořádnou kvalitu.
  • Příznivou cenu.
  • Jedinečné provedení.
  • Vaši maximální spokojenost.

Chcete-li rekonstruovat vaše bydlení, je dobré zamyslet se nad tím, zda nejsou bílé stěny už přeci jen trochu překonané. Vykročte za hranice vašich běžných představ a zkuste si jen na moment představit, jak by právě dřevěné obklady mohly proměnit vaše bydlení k nepoznání. Dřevěné obklady jsou vždy správnou volbou pro jedinečný design a neotřelý vzhled. Tyto výrobky se pyšní kvalitou a provedením, které zaručuje bezchybný výsledek. Dejte dřevu šanci a nechte jej proměnit vaše bydlení na oázu klidu a pohody.

https://www.drdlik.cz/drevene-obklady