Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


24. 09. 2019

Ozvláštněte váš obývací pokoj dřevěným lustrem.

Bydlení není jenom o prostoru, ale také o tom, čím tento prostor vyplníte. Řada lidí ihned pomyslí na základní kusy nábytku nebo na výmalbu stěn, ale velkou roli hrají i drobnější doplňky, které ve výsledku rozhodují o tom, zda bude vaše bydlení jen obyčejné a tuctové, nebo bude mít styl a šam. Už dávno neplatí, že interiéry měly být především praktické a využitelné. Dnes je důležitý také jejich design a originalita a většina lidí usiluje o tom, aby jejich domov byl odrazem jejich osobnosti.

Doplňky dodají bydlení duši

Správný výběr doplňků toho dokáže snadno docílit – a prim v tomto ohledu hrají zejména lustry. Ty našemu domovu dodávají světlo a rozhodují o tom, jak bude váš pokoj na první pohled působit, když někdo vejde do místnosti. V poslední době získávají na popularitě doplňky ze dřeva, a neméně to platí i u lustrů. Kvalitní lustry ze dřeva dodají vašemu bydlení styl a charakter.

dřevěný lustr

Dřevěný lustr dokáže zcela proměnit váš interiér. Dodá mu příjemnou atmosféru, a navíc je zcela praktický, odolný a kvalitní. Tyto dřevěné lustry z masivu jsou nadčasové a dodávají interiéru nádech přírody. Skvěle vynikne v kombinaci s jinými dřevěnými doplňky, ale také jako samostatný dřevěný motiv v jinak moderním pokoji. Bez potíží jej lze skloubit i s jinými populárními materiály jako je sklo nebo kov.

Světlo do vašeho života

Dřevo a světlo vytváří jedinečné duo, které se výborně doplňuje. Můžete si vybírat ze široké palety provedení a motivů dřeva. Není tedy složité sladit dřevěný lustr i s dalšími vašimi interiérovými doplňky. Snadno zvolíte i vhodnou velikost a tvar tak, aby vyhovovaly vašim potřebám. Dřevěné lustry se vyrábí speciální technologií a díky tomu je možné vytvořit velice zajímavé tvary lustrů, které působí jedinečně a neotřele. I díky tomu lustr vytváří zajímavou hru světla a stínů.

Jaké jsou největší výhody dřevěných lustrů z masivu?

  • Vyrábíme je 100 % ze dřeva, a jedná se tedy i o ekologickou variantu.
  • Vybírat můžete z široké nabídky barevného i stylového provedení.
  • Vynikají jednoduchým a nadčasovým designem.
  • Snadno je nainstalujete a budou vám sloužit velmi dlouho a dobře.

Dřevěné lustry z masivu obdržíte v jednoduché zásuvné sadě. Lustr sestavíte velmi jednoduše dle přiloženého návodu, a to nemusíte být ani nijak zručný řemeslník. Je to snadné a intuitivní. Povrch dřeva je hladký a usnadňuje tedy i budoucí údržbu a odstraňování prachu. Výroba je kombinací tradiční výroby a moderního výrobního procesu, což garantuje mimořádnou kvalitu a výdrž.

dřevěný lustrKaždý lustr je originál. Při výrobě se postupuje velmi pečlivě a obezřetně s důrazem na co možná nejkvalitnější výsledek, který bude zárukou vaší zákaznické spokojenosti. Díky své speciální konstrukční technice vydává světlo rovnoměrně a ve všech směrech. Závěsný kabel je vhodný zejména pro jednu žárovku s typem objímky E27 o max. výkonu 60 W nebo ji lze nahradit úsporným zdrojem nebo LED žárovkou. Závěsný kabel můžete nastavit v libovolné délce dle vašich potřeb a preferencí.

 

Dopřejte si trochu luxusu

Mnoho lidí se domnívá, že dřevěný lustr je luxusem, který si nemohou dovolit. To je ale omyl. Je to sice možná větší investice, než kolik byste utratili za obyčejný plastový nebo kovový lustr, ale mnohonásobně se vám vrátí. Už jen třeba díky tomu, že jej můžete využít i tehdy, když vyměníte jiné doplňky, vymalujte na jinou barvu nebo koupíte nový koberec. Dřevěný lustr je mimořádně variabilní a rozhodně jej nebudete muset za několik málo let měnit. Vydrží tak dlouho, jak jen si budete přát. A to vše při minimální údržbě. Nechte se uchvátit krásou dřeva a světla a buďte originální. Každá návštěva vám bude váš vkus závidět.

https://www.drdlik.cz/drevene-lustry-z-preklizky-a-masivu-drdlik