Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


03. 06. 2018

Posezení na zahradě – co by vám nemělo chybět?

Posezení na zahradě – co by vám nemělo chybět?

Už několik týdnů je doba, která přímo svádí k tomu, že budete trávit čas na své zahradě. A předpověď ukazuje, že to bude jenom lepší. Pokud ji nevyužíváte jenom k pěstování a k práci, budete si chtít příjemně posedět. Co vám nesmí chybět? Toto jsou naše tipy.

Křesla a židle jsou naprostým základem

Jedná se o univerzální řešení pro každou zahradu. Jak křesla, tak i židle nadchnou svými kompaktními rozměry, tak i svou pohodlností. Jednoduše je přinesete na požadované místo, rozložíte a již můžete sedět. Díky možnosti složení maximálně oceníte i skladnost, která souvisí s jejím uložením. Skvěle se hodí také pro menší oslavy, spojené například s grilováním, které je v souvislosti se zahradou jednou z nejoblíbenějších činností.

Zahradní nábytek

Plánujete větší počet hostů?

Je vaše zahrada místem, kde se pravidelně scházíte s přáteli, nebo zde pořádáte různé oslavy? Potom je třeba, aby měl každý host co největší pohodlí. Zatímco křesla a židle poslouží při oslavě v rodinném kruhu, na větší počet hostů se hodí lepší řešení. Jaké?

  • Zahradní set lavice a stolu
  • Klasické zahradní lavice
  • Souprava laviček doplněná stolem

Daná řešení jsou skvělou možností třeba i pro několik desítek hostů. Ty budou mít nejenom kde sedět, ale budou mít i prostor k tomu, aby snědli pochoutku z grilu, nebo ochutnali vychlazené pivo. Pro pořádání pravidelných garden párty není nic lepšího, a to i když pozvete na několik desítek vašich hostů.

Sezení nemusí být jenom pevné

Co máme na mysli? Zahradní houpačky. V teplých dnech není nic příjemnějšího, než se posadit na zahradní houpačku, a nechat se lehce pohupovat a zároveň být v příjemném stínu. Kdo jednou vyzkouší, ten nebude chtít relaxovat jinak. Houpačky se však mohou stát i dobrým pomocníkem v tom, jak zabavit děti své, nebo vašich hostů. Houpačka jim přinese oblíbenou aktivitu třeba i na několik hodin.

Zahradní lavička

 

Váš tým Drdlík.cz