Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


20. 08. 2019

Proměňte svou zahradu díky originálním zahradním doplňkům

Zahrada má být nejen místem, které je praktické pro pěstování zeleniny, ovoce a pro odpočinek, ale také místem, kde se vám dobře zůstává, protože je tam prostě krásně a příjemně. Vaše zahrádka by měla být esteticky dokonalá, krásně doplňovat vaše bydlení a být odrazem vaší osobnosti a kreativní povahy. Skvělou možností, jak toho docílit, je použít vhodné dřevěné zahradní doplňky, které dodají vaší zahradě ten správný šmrnc a originalitu.

větrný mlýn

Zahrada, která má styl

Možností je celá řada. Dřevěné doplňky na zahradu se nabízí v široké škále různých provedení a je jen na vaší fantazii jaké vyberete a jak je vzájemně zkombinujete. Skvělým tipem jsou třeba hezké dřevěné květináče nebo dřevěné truhlíky. V nich můžete pěstovat okrasné zahradní květiny a zároveň je vhodně doladit k rázu vaší zahrady.

Jste-li naopak spíše milovníky zvířat, mohla by vašemu domácímu mazlíčkovi udělat radost originální dřevěné psí bouda. Je nejen krásná a nápaditá na pohled, ale také dobře izoluje a vytváří vašemu čtyřnohému miláčkovi ideální prostor k odpočinku a spánku. Stejně tak můžete myslet i na okřídlené kamarády, kteří mohou mít v zimě potíže najít potravu. Vhod jim přijdou různě velké dřevěné ptačí budky, kam jim můžete pravidelně doplňovat chutná semena nebo vodu.

dřevěná studna

Dalšími originálními doplňky jsou třeba dřevěné větrné mlýny, loukoťová kola nebo kolečka a další zajímavé a užitečné pomůcky. Vaší fantazii se meze nekladou a my vám vždy chceme nabídnout vůbec ty nejlepší a nejkvalitnější výrobky. Záleží nám na tom, abyste byli s výsledkem maximálně spokojeni.

Tam, kde dřevo dostává život

V našich dílnách se dřevo skutečně probouzí k životu. Je tomu tak proto, že svou práci milujeme a každý kousek dřeva pečlivě opracováváme, aby dobře sloužil a vy jste mohli být s vaším nákupem spokojení. Práce se dřevem vyžaduje preciznost, důkladnost, odborné znalosti i cit. A to vše my máme a chceme vám to zprostředkovat. Naše výrobky vždy:

  • Vynikají mimořádnou kvalitou.
  • Vyrábíme je dle vašich přání a požadavků.
  • Jsou odolné a připravené sloužit dlouho a kvalitně.

 Za to se můžeme zcela zaručit. Baví nás vytvářet stále nové projekty a věci, a proto se rádi necháváme inspirovat i tím, co byste si přáli vy. Pokud si nevyberete z naší široké nabídky již hotových výrobků, je možné nechat si na zakázku zhotovit něco přímo podle vašeho zadání. Může se jednat o atypický květináč, sochu nebo dřevěný domek pro děti. Baví nás vymýšlet kreativní řešení a rádi vám ve všem vyjdeme vstříc. Takové dřevěné doplňky mohou být i skvělým personalizovaným darem. Co takhle nechat do dřeva vyrýt nějaký vzkaz nebo vytvořit speciální motiv, který nikdo jiný mít nebude?

Inspirujte se na našich stránkách, anebo se přijďte za námi rovnou poradit. Vaši představu a požadavky rádi proměníme ve skutečnost. Pracujeme s různými druhy dřeva a poradíme vám, jaké dřevo zvolit pro ten který účel. Dřevu rozumíme a rádi své znalosti a zkušenosti předáváme dál našim zákazníkům.

loukoťové kolo

více na www.drdlik.cz/drevene-doplnky