Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


14. 12. 2018

Udělejte si radost novým ThermoWood zahradním lehátkem!

Udělejte si radost novým ThermoWood zahradním lehátkem!

Sezóna grilování, ale i odpočinku na zahradě je tady. Pokud jste zaspali a vaše zahrada ještě není připravená, je nejvyšší čas to změnit. Vhodné je také inovovat současný nábytek a koupit něco, na čem se vám bude lenošit dokonale. Naším tipem je zahradní lehátko ThermoWood. V čem je jedinečné?

Drdlik.cz- thermowood zahradní nábytek

 

Unikátní materiál

Na první pohled se může dané lehátko jevit jako klasické dřevěné. Když ale půjdeme do detailu daného materiálu, musíme říci, že se jedná o finskou borovici, která navíc byla tepelně upravena. A to s ohledem na kvalitativní vlastnosti, které lze naplno využít právě v exteriéru. Jenom těžko byste na trhu hledali kvalitativně a vzhledově srovnatelné řešení, než je tento unikát.

Několik klíčových předností

V čem je materiál ThermoWood unikátní s ohledem na jeho výrobu, to již víme. Nyní se podívejme i na to, jaké přednosti jsou s ním spojeny. Ty se podepisují hlavně na kvalitě, která souvisí s použitím na vaší zahradě – tedy venku. Mezi hlavní plusy patří:

  • Životnost minimálně 30 let
  • Výjimečná odolnost proti vlhku
  • Pevnost a robustnost konstrukce

Lehátko ThermoWood zaujme i svou pohodlností

Je jasné, že když ho koupíte nyní, můžete ho používat třeba i za desítky let. A rozhodně budete mít proč. Lehátko ThermoWood vás zaujme svou pohodlností. Vliv na to mají hlavně jeho rozměry. A to ať už jde o délku, tak samozřejmě také o šířku. Vliv na pohodlnost má i kvalita konstrukce, kdy se není nutné obávat jakýchkoliv změn, jako jsou ohyby, nebo zkroucení.

Co je také samozřejmou vlastností, to je polohovatelnost. Opěrku můžete nastavit do polohy, která vám bude při odpočinku plně vyhovovat. Chcete si dát šlofíka? Nebo jenom odpočívat? Či si snad chcete přečíst zajímavou knížku, nebo je vaším cílem sedět na lehátku místo židle? Přizpůsobte si ho konkrétním potřebám a už nikdy nebudete hledat jiné řešení.

 

Váš tým Drdlik.cz