Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


27. 08. 2019

Vaše bydlení chce změnu. Dopřejte mu styl a originalitu v podobě dřevných lustrů

Už dávno je pryč doba, kdy interiéry měly být především praktické a využitelné. Dnes je důležitý také jejich design a originalita. Není nám jedno, kde a jak bydlíme, a chceme, aby naše bydlení dýchalo stylem a působilo inspirativně a neotřele. Takového efektu můžete snadno dosáhnout díky výběru těch správných doplňků, které interiér promění a darují mu duši. Jedním z populárních doplňků poslední doby jsou stylové dřevěné lustry WODEWA.

dřevěný lustrdřevěný lustrdřevěný lustrdřevěný lustr

Dřevěný lustr WODEWA vám snadno pomůže zvýraznit a proměnit váš interiér. Dodá mu příjemnou atmosféru, a navíc je zcela praktický, odolný a kvalitní. Tyto dřevěné lustry z masivu jsou nadčasové a hravé. Do interiéru přináší nádech moderny, který však neruší a nestrhává na sebe přehnanou pozornost. Díky dřevěnému lustru dosáhne váš domov ojedinělého charakteru, který jej stylově odliší od ostatních. Skvěle vynikne třeba v kombinaci s dřevěnými obklady na stěnu, ale díky své variabilitě se dřevo bez potíží skloubí i s jinými materiály.

Hra světla

Lustr WODEWA umožňuje propojit přírodní materiál dřeva společně se světlem a vytvořit tak jedinečnou kombinaci, která má styl a šarm. Můžete volit ze široké škály provedení a druhů dřeva. Snadno zvolíte i vhodnou velikost a tvar tak, aby stylově ladily s vaším interiérem. Díky tomu, že je dřevo speciálně zakřivené, může světlo na zdech vytvářet neobvyklé obrazce a hru světla a stínů. Dřevěné lampy na strop jsou ideální volbu pro krásné a pohodové bydlení. Mezi největší výhody dřevěných lustrů patří:

  • Jsou vyrobené ze 100 % dřeva.
  • Nabízíme několik druhů barevného a stylového provedení, hodí se tedy do jakéhokoliv interiéru.
  • Mají jednoduchou, ale mimořádně odolnou konstrukci.
  • Snadno se instalují a perfektně drží.

Jedná se o první a zatím zcela jediné světelné zdroje, které se skládají ze 100 % ze dřeva. Díky unikátnímu patentovanému systému zasouvání lze při výrobě svítidla upustiti od použití lepidla. Výroba je kombinací tradiční výroby a moderního výrobního procesu, což garantuje mimořádnou kvalitu a výdrž.

dřevěný lustrdřevěný lustrdřevěný lustr

Každý kus dřeva je ručně vybrán, otestován a poté použit tak, aby byl výsledkem unikátní dřevěný lustr, který má styl, charakter a duši. Díky své speciální konstrukční technice vydává světlo rovnoměrně a ve všech směrech. Světlo je příjemně teplé a má nerušivý podtón, který dotváří útulnou atmosféru bydlení. Vybírat můžete z různých typů a velikostí. Lustry se vyrábí například z dubu, ořechu nebo javoru a dle toho také jinak voní a mají jiný odstín. Můžete je libovolně ladit k vašemu interiéru. Skvěle se hodí k jiným dřevěným doplňkům, ale ladit se dají i s plastem, kovy nebo skleněnými materiály. Vyberte si své lustry ještě dnes a vykročte vstříc originalitě a nápaditosti. Zasloužíte si přeci jen to nejlepší! A to vám dřevěné lustry z masivu mohou nabídnout.

www.drdlik.cz/drevene-lustry-z-preklizky-a-masivu-drdlik