Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


KONTAKTY » Velkoobchodní spolupráce
Velkoobchodní spolupráce

Pro vybrané produkty z naší nabídky hledáme vhodné partnery!

 

Líbí se Vám naše plastová krytina EUREKO? Máte zájem naši střešní krytinu dodávat svým zákazníkům?

 

Pomůžeme s podporu prodeje a zajistíme přímé dodávky výrobků z našeho centrálního skladu. Zahraniční partner zajistí prodej koncovému zákazníkovi včetně servisních a dalších úkonů.

Věříme tomu, co děláme. A naše plány jsou velké. A nejen v Česku a Slovensku. Expandovali jsme do Anglie, Rumunska a Estonska, a víme, že máme otevřené dveře i na další trhy.

 

Víme, že nejdůležitější je spokojený zákazník. Proto pořád zlepšujeme zákaznickou podporu, rozšiřujeme sortiment a inovujeme. Věříme v naše produkty a spolupracujeme jen s prověřenými dodavateli.

 

Věříme, že kvalita se vždy vyplatí.

 

Tým našich zaměstnanců dokáže poskytnout profesionální služby všem našim zákazníkům. Mezi naše klienty patří jak nadnárodní společnosti, státní podniky, školy a neziskové organizace, ale i drobní živnostníci, domácnosti a studenti.

 

Pravidelně vydáváme katalogy s akčním zbožím v tištěné i elektronické podobě, pořádáme promo akce, soutěže a nabízíme celou řadu bonusů.

 

Stále mluvíme se světovými výrobci i s těmi malými, co vyrábějí v malých dílnách. Jezdíme po mezinárodních výstavách, sledujeme trendy. Víme proto, co budou zákazníci potřebovat a co chtít. Víme, jak se bude trh vyvíjet. Víme, co se vyplatí prodávat a víme jak. A o to všechno se s Vámi rádi podělíme.

 

  • Věříme, že úspěch leží ve znalostech a spolupráci
  • Dlouhodobé a férové

 

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na e-mailové adrese: info@drdlik.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, Váš tým Drdlík.