Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


06. 07. 2018

Zahradní dekorace: dřevěné masivní květináče

Zvelebit svou zahradu nemusíte jenom pomocí zeleně. Tedy pomocí klasického travního porostu, různých květin, nebo okrasných keřů. Vhodné je využít i doplňku v podobě dřevěného masivního květináče. Proč? Toto jsou důvody.

Skvěle vypadající přírodní materiál

Jelikož jde o květináče ze dřeva, mluvíme o přírodním materiálu, který se na zahradu zcela pochopitelně velmi hodí. Navíc zaujme i svou kvalitou. A to pokud jde o:

  • Barevnou stálost
  • Odolnost vůči vysokým a nízkým teplotám
  • Odolnost vůči dešti, slunci a vlhkosti

 

dřevořezba květináč

Výběr je skutečně velký

Nezáleží na tom, jak velkou máte zahradu a kam všude chcete dřevěné masivní květináče umístit. Výběr možností je skutečně velký. Nejenom, že lze vybírat ze čtvercových, kulatých, nebo jiných tvarů. Samozřejmostí je i to, že se lze vydat cestou stylových dřevěných truhlíků. K tomu přidejme i různé možnosti s ohledem na konkrétní velikost. Díky tomu se takový květináč může skvěle hodit i do menších, stejně jako velkých zahrad.

zahradní květináč

 

Pro milovníky uměleckých děl

Květináče ze dřeva nemusí být jenom obyčejné. Pokud milujete unikátní provedení a chcete ho mít i na své zahradě, zvolte originální řešení. Třeba stylové dřevořezby s různými motivy, stejně jako můžeme mluvit i o netradičních tvarech – jako je bota. V tomto směru nebude zklamán nikdo, kdo chce na svou zahradu trochu něco jiného, než jenom sortiment, který má každý.

Pěstovat můžete cokoliv

Masivní dřevěné květináče by rozhodně neměly zůstávat prázdné. Právě naopak. Jakmile je umístíte, vložte do nich klasický květináč s hlínou a rostlinou. K čemu se hodí nejvíce? Jelikož jde o dekoraci, určitě nic nezkazíte zajímavými pestrými květinami. Pokud chcete jít spíše praktickou cestou, jde o skvělou možnost, kde pěstovat bylinky, nebo například i keř chilli papriček, díky kterému si lze svá jídla zajímavě přiostřit.

masivní květináč na zahradu

Více o zahradních květináčích: KVĚTINÁČE

 

Váš tým Drdlík.cz