Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


23. 07. 2019

Zapomeňte na okoukané lustry. Zvolte ty z březové překližky

Dopřejte svému bydlení šmrnc a originalitu. Nenakupujte nábytek a doplňky, které vidíte i u svých sousedů a známých. Dopřejte si takové kousky, které jsou unikátní, zajímavé, a především nádherně doplní každý interiér. Přesně takové jsou i lustry z březové překližky, které vynikají nápaditostí designu i vysokou funkčností a kvalitou.

dřevěné lustry z březové překližky

Lustry s charakterem

Tyto dřevěné lustry vynikají mimořádnou nápaditostí a neotřelostí, která dodá vašemu interiéru přesně to, co mu chybělo – jiskru a styl. Přesto že jsou velmi originální, rozhodně nepůsobí rušivě a doplní velmi příjemně každý jednoduchý interiér. Dřevěné lustry vyrábíme z březové překližky, což je předurčuje k tomu, že mají světle hnědou barvu, a díky tomu také nádherně vypadají rozsvícené.

Březové dřevo je poddajné a hezky se s ním pracuje, proto jsme schopni vyrobit velké množství různých velikostí a tvarů lustrů tak, abychom vyhověli poptávce a vašim konkrétním představám. Březové dřevo se bez potíží snoubí i s dalšími materiály ve vaší domácnosti. Snadno se ladí k jiným typů dřeva, ale hezky působí i v kombinaci s moderními materiály jako je kov či plast.

  • Hodí se do každého pokoje.
  • Snadno se zavěsí a jsou velmi lehké.
  • Přináší do vašeho interiéru neokoukaný design a zajímavý doplněk.

S těmito lustry jednoduše nemůžete šlápnout vedle. Mohou dobře posloužit i jako dárek do nové domácnosti nebo ke svatbě. Jen málokdo by proti takovým lustrům namítal, a navíc se jedná o skutečně kvalitní a jedinečný výrobek, který nekoupíte na každém druhém rohu. Dřevěné lustry z překližky jsou prostě zárukou spokojenosti pro vás i vaše nebližší. Vyberte si z naší nabídky a nechte si od nás poradit, který z lustrů by vám nejlépe doplnil váš interiér. A koneckonců se nemusíte omezovat jen na vaše bydlení. Tyto designové doplňky se budou skvěle vyjímat i ve vašich kancelářích nebo provozovně. Místnost hned dostane nádech luxusu a originality.

více na www.drdlik.cz/drevene-lustry-z-brezove-preklizky-drdlik