Toužíte po domově, který dýchá přírodou, teplem a interiérem, který je moderní a inspirující?

Vsaďte na dřevěné obklady, které vašemu domu dodají rustikální ráz v kombinaci s moderním designem. Dřevěné obklady WODEWA jsou ideální volbou pro všechny, kdo chtějí být výjimeční a záleží jim na kvalitě a vzhledu.

Mezi největší přednosti dřevěných obkladů patří jejich propojenost s přírodou, výjimečný vzhled a vysoká kvalita za příznivou cenu. Dřevo přinese do vaší domácnosti teplo a útulnost, a přitom působí luxusně a netradičně.

 

Velkou výhodou je především:

  • vysoká kvalita za příznivou cenu
  • šetrnost a důraz na ekologii
  • skvělý způsob jak zakrýt nevzhlednou stěnu a dodat interiéru osobitost a styl
  • dlouholetá životnost

Obklady jsou vyrobeny z kvalitního dřeva, které je pečlivě vysušeno. Můžete si vybrat z celé řady různých povrchových úprav, jakými jsou lakování či olejování, které ještě prodlouží životnost vašich dřevěných obkladů.

Snadné použití, unikátní výsledek

Dřevěné stěny WODEWA se instalují velice jednoduše. Celá stěna vzniká postupným spojováním pásků, které ve finále vytváří jedinečný celek. Různé tloušťky pásku vytváří dojem plastičnosti a realističnosti. Můžete zapojit svou fantazii a vytvořit ve svém interiéru různé tvary a motivy. Dřevěné obklady WODEWA se lepí velmi jednoduše a zvládne jej i úplný začátečník. Ušetříte tak mimo jiné i na samotném obkládání. Výrobce vám poradí se správnou technikou a doporučí nástroje a lepidla, se kterými vám půjde práce snadno od ruky. Odměnou vám bude unikátní designový kousek ve vašem domě, který domu dodá šmrnc a kouzlo.

Dřevěné obklady do interiéru WODEWA

Obklady, které zapadnou do každého interiéru

Obložení WODEWA vám umožňuje nesmírnou variabilitu. Vyrábí se totiž v širokém spektru různých provedení, povrchových úprav, stylů i barev a materiálů. Volit můžete například z dřevin jako je dub, ořech, jasan, javor, borovice a mnohé další. Můžete si tedy vybrat obložení, které bude ladit se stylem vašeho domova a bude odpovídat přesně vašemu vkusu a představám.

Do každé místnosti, pro každý účel

Dřevěné obložení je velice variabilní a hodí se pro téměř jakýkoliv účel a do jakékoliv místnosti. Krásným designovým prvkem je například dřevěné obložení okolo krbu nebo celá dřevěná stěna v obývacím pokoji, které propojí vnitřní interiér s okolní přírodou. Dobrou službu udělá i tam, kde by normální stěna pohořela. Obklady se totiž snadno udržují a čistí, takže jakákoliv nehoda je snadno řešitelná. Dřevo vytváří také dojem tepla a útulnosti a lépe udržuje místnost vytopenou. Slouží i jako skvělá izolace všude tam, kde teplo snadno uniká pryč. Pokud stále ještě váháte, už nemusíte. Dřevěné obklady WODEWA vás určitě nezklamou a naplní vaše představy o stylovém a hřejivém domově.

 

V nabídce Drdlik.cz si určitě vyberete.

Váš tým Drdlík– rodinná firma s tradicí

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!