Powered by Smartsupp

Naše moderní dekorační lamelové stěny budou vhodným doplňkem domácích i komerčních interiérů. Jsou určeny pro lidi, kteří oceňují jednoduchost a minimalismus, a pro ty, kteří hledají originální designové řešení pro různé místnosti. Použití stěnových panelů z 3D lamel rozhodně oživí místnost a dodá jí osobitý charakter, který potěší vás i vaše hosty. Naše výrobky ukazují možnosti použití těchto panelů - nástěnné panely do ložnice, obložení kuchyně, dekorace obývacího pokoje i jinam.

Vezmeme to hezky od začátku, tedy výrobou samotných lamel.

Lamely na stěny jsou tenké desky vyrobené z MDF desky potažené dýhou či finish filií používanou v nábytkářském průmyslu. V současnosti vyráběné lamely nacházejí uplatnění v architektuře a interiérovém designu. Široká škála barev, povrchů a různé možnosti montáže umožňují integrovat stěnové lamely do každého interiéru.

Lamelové stěny se vyznačují jednoduchou montáží bez vrtání a natírání, kterou zvládnete svépomocí!

Instalace dekorativních lamel je velmi jednoduchá. Jsou vhodné pro montáž svépomocí. Stěnové lamely lze instalovat jak svisle, tak vodorovně. Úspěšně ozdobí nejen stěnu, ale i strop. Možnosti jejich uspořádání jsou omezeny pouze vaší fantazii. 

Montážní návod lamelové obklady

Produkty:

Akustické panely aneb jak namontovat lamely s protihlukovou podložkou

Vysoce kvalitní akustické panely s lamely v moderním designu zlepšují akustiku místnosti a jsou přirozenými stylovými prvky stěn a stropů. Speciální akustické materiály snižují dobu dozvuku a zvyšují srozumitelnost řeči. Udržitelné a snadno udržovatelné akustické panely a komponenty. Lze je instalovat rychle a snadno a jsou optimalizovány pro vlastní instalaci. Naše zvukově izolační obklady stěn jsou zdravé pro bydlení a zvyšují kvalitu života ve všech místnostech.

Akustické panely

Produkty:

Jak nainstalovat frézované lamelové panely? Instalace frézovaných panelů na stěnu.

Frézované lamelové panely na černé MDF, pokryté vrstvou přírodní dubové dýhy. Jedinečný a moderní design. Minimální tvar a maximální struktura jsou charakteristické znaky přírodní dýhy. Jedinečná kresba dřeva dodává panelům originální estetiku. Dub je extrémně pevné a odolné tvrdé dřevo s výraznou kresbou. Každý panel je jedinečný, s jinou strukturou zrna a přirozenými, jemnými barevnými variacemi, díky nimž je skutečné dřevo okouzlující.

Produkty:

Jak si dělící lamelovou příčku postavit sami?

Dělící stěny se používají všude tam, kde potřebujete vytvořit poloprůhledný předěl místností a zároveň poskytují dostatečnou intimitu v obytné části, ale nebrání jedinečnému výhledu ven. Perfektně se hodí jako předěl místnosti jako: dělící lamelová stěny na schody, předsíňové a věšákové stěny, jídelní lamelové stěny, obývací lamelové stěny s TV. Dělící stěny do kanceláře, školky, recepce či restaurace.

Dělící stěna z lamel

Produkty:

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!