Powered by Smartsupp

Velmi atraktivní vzhled a jednoduchá montáž dřevěného obložení – to jsou největší výhody interiérových obkladových panelů s různými typy mozaiky z masivního dřeva. Praktické dlaždice různých tvarů a rozměrů s ručně skládanou mozaikou z mnoha typů dřeva, v mnoha barvách, v široké škále povrchových úprav a stylů jsou velmi variabilním a kreativním nástrojem pro tvorbu elegantních a efektních interiérových aplikací, které z vašeho domova vytvoří moderní a útulné bydlení a dodá šmrnc a eleganci také designovým komerčním prostorům.

 

Výhody použití obkladových panelů s dřevěnou mozaikou:

  • efektní vzhled v mnoha variantách designů a druhů dřeva včetně 3D,
  • bezproblémová a rychlá aplikace obložení svépomocí,
  • jednoduchá aplikace také na plochy nepravidelných tvarů,
  • mozaika je vytvořena ručně, z velmi kvalitního a trvanlivého materiálu
  • snadná péče a údržba obložení,
  • některé modely jsou odolné vůči vlhkosti – vhodné pro použití v kuchyni a koupelně.

Dřevěná mozaika nabízí mnoho možností, jak proměnit prostředí k bydlení či podnikání na moderní a krásné. Způsob výroby dřevěné mozaiky velmi efektivně využívá masivní dřevo, včetně odřezků z těch nejkvalitnějších materiálů, čímž přispívá k ekologii a celkové udržitelnosti. Každý dílek mozaiky je ručně vybrán a opracován tak, aby byl dosažen rovnoměrný hladký povrch a vzhled bez vad. Každý obkladový panel prochází dlouhým procesem ruční výroby od řezání a lepení až po spárování a ošetření povrchu. Se spoustou lásky a řemeslné zručnosti se tak masivní dřevěná prkna proměňují v elegantní dřevěné mozaiky na vaše stěny.

Pro design je charakteristický důraz na přirozenou strukturu a zbarvení dřeva a využívá se také speciální barevná úprava – moření mozaikových dílků, které vaší stěně dodají jedinečný vzhled. Některé z těchto obkladů se vyrábějí z recyklovaného dřeva vysloužilých říčních lodí. Tyto výjimečné mozaikové dřevěné obklady jsou dominantním a výrazným dekorativním prvkem, který je v místnosti hodně výrazný. Obklady tohoto typu působí spíše jako obrazy nebo umělecké artefakty.

Široká škála druhů dřeva, trojrozměrný design a rozmanité možnosti výběru tvarů a barev umožňují uživatelům vytvářet pomocí dřevěných mozaikových panelů individuální a stylové prostředí pro bydlení a podnikání.  Na výběr máte mozaiky od světlých dřevin, jako je javor,  jasan, borovice nebo dub, přes tmavší dřevo, jako ořech, buk, mahagon či  až po různá exotická dřeva, jako je teak, zebrano, iroko, merbau či wenge.

Tipy:

- DUB 30 (30 x 30 mm) - dřevěná mozaika 3D na samolepícím podkladu

BOROVICE STARÉ DŘEVO 100 (100 x 100 mm) - dřevěná mozaika 3D na samolepícím podkladu

Dřevěný obklad, HEXAGON, OŘECH, broušený, olejovaný. 30 x 30 cm na samolepícím podkladu

 

Mozaikové obkladové panely do kuchyně a koupelny

Ani pro vlhké prostředí v koupelně a kuchyni není dřevo jako materiál tabu. Obklady z tvrdého dřeva se správnou povrchovou úpravou a pravidelnou péčí vám budou dělat radost i při každodenní hygieně a vaření. Doporučujeme vybírat obložení ze speciální kolekce dřevěného obložení do koupelny ve formě mozaiky německé značky Wodewa. Přímo na stěny sprchového koutu, které jsou pod každodenním náporem tekoucí vody, aplikaci těchto obkladů nedoporučujeme, ale pokud dřevěnou mozaiku zkombinujete s jinými typy obkladů – keramickými či skleněnými – vytvoříte i v místnostech se zvýšenou vlhkostí vysoce funkční a působivé prostředí.

 

PIXEL – hypermoderní dřevěná mozaika pro interiéry v minimalistickém stylu

Pokud hledáte dřevěné obložení do moderního interiéru a máte pochybnosti o tom, zda se k modernímu vybavení klasické dřevěné obklady hodí, podívejte se na dekorativní panely PIXEL. Jejich design je založen na originální kontrastní kombinaci. Jde o protiklad přirozeného bukového dřeva a černé podkladové desky, na které jsou upevněny jednotlivé čtvercové dřevěné 3D komponenty. Stěny, které jsou těmito obklady obloženy, tak působí velmi nevšedním a zároveň plastickým dojmem. Zamilujete si je na první pohled. Výrobcem obkladů PIXEL je firma STEGU®, která je zárukou nejvyšší kvality výrobku za použití inovativních ekologických technologií. Výhodou obkladů PIXEL je modulové balení a jednoduchá montáž

 

Samolepicí obkladové panely – maximálně usnadní aplikaci svépomocí

Pokud se chystáte k pokládce dřevěných obkladů svépomocí, mohli byste ocenit, že v nabídce najdete také mozaikové obkladové dlaždice se samolepicím podkladem. Tento typ obložení maximálně usnadní svépomocnou aplikaci – jednotlivé dřevěné obklady nalepíte rychle, čistě a spolehlivě.

 

Podle jakých kritérií můžete vybírat?

Abyste si mohli obklady vybrat co nejkomfortněji, v nabídce Drdlik.cz můžete využít filtr, ve kterém lze vyhledávat obklady podle mnoha různých kritérií, jakými je například barva, typ dřeva, funkčnost, velikost, struktura povrchu, způsob instalace či množství dalších vlastností. Konečně si můžete upravit interiéry do podoby, jakou si zasloužíte.

Jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru? 

 

Při výběru obkladů se poraďte s odborníky

Můžete se také poradit s odborníkem prostřednictvím e-mailu info@drdlik.cz či telefonicky – od pondělí do pátku od 7.00 do 15.00 hod. na telefonním čísle +420 7321 583 503 nebo si můžete vyžádat zaslání vzorků obkladu a prohlédnout a osahat si je v reálu, v pohodlí domova.

Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

 

Instalace dřevěných obkladů

Montáž obkladů zvládnete hravě sami, v naprosté většině případů ji uživatel zvládne svépomocí. Stačí trocha zručnosti, prostudovat instrukce k aplikaci a při nákupu obložení zajistit také vše potřebné k pokládce obkladů. Můžete využít i naše odborné poradenství. Pouze v případě, že si bydlení chcete vylepšit zcela bez práce, objednejte si montáž u odborné firmy, každý zručný truhlář to zvládne

Instalace dřevěných obkladů do interiéru

Vyzkoušejte léty prověřenou klasiku a vyšperkujte si svůj interiér dřevěnými obklady do podoby, do které se zaručeně zamilujete.

V nabídce Drdlik.cz si určitě vyberete.

 

Váš tým Drdlík– rodinná firma s tradicí od roku 1989!

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!