Už několik týdnů je doba, která přímo svádí k tomu, že budete trávit čas na své zahradě. A předpověď ukazuje, že to bude jenom lepší. Pokud ji nevyužíváte jenom k pěstování a k práci, budete si chtít příjemně posedět. Co vám nesmí chybět? Tady jsou naše tipy.

 Křesla a židle jsou naprostým základem

Jedná se o univerzální řešení pro každou zahradu. Jak křesla, tak i židle nadchnou svými kompaktními rozměry, tak i svou pohodlností. Jednoduše křesla a židle přinesete na požadované místo, rozložíte a již můžete sedět. Díky možnosti složení maximálně oceníte i skladnost, která souvisí s jejím uložením. Skvěle se hodí také pro menší oslavy, spojené například s grilováním, které je v souvislosti se zahradou jednou z nejoblíbenějších činností.

Plánujete větší počet hostů?

Prohlédněte si naše tipy na rodinné sestavy zahradního nábytku, u kterých se nebudete mačkat a shánět další židle po celém domě. Je vaše zahrada místem, kde se pravidelně scházíte s přáteli, nebo zde pořádáte různé oslavy? Potom je třeba, aby měl každý host co největší pohodlí. Zatímco křesla a židle poslouží při oslavě v rodinném kruhu, na větší počet hostů se hodí lepší řešení. Jaké?

  • Zahradní set lavice a stolu
  • Klasické zahradní lavice
  • Souprava laviček doplněná stolem

Daná řešení jsou skvělou možností třeba i pro několik desítek hostů. Ty budou mít nejenom kde sedět, ale budou mít i prostor k tomu, aby snědli pochoutku z grilu, nebo ochutnali vychlazené pivo. Pro pořádání pravidelných garden párty není nic lepšího, a to i když pozvete na několik desítek vašich hostů.

 Sezení nemusí být jenom pevné

Co máme na mysli? Zahradní houpačky. V teplých dnech není nic příjemnějšího, než se posadit na zahradní houpačku, a nechat se lehce pohupovat a zároveň být v příjemném stínu. Kdo jednou vyzkouší, ten nebude chtít relaxovat jinak. Houpačky se však mohou stát i dobrým pomocníkem v tom, jak zabavit děti své, nebo vašich hostů. Houpačka jim přinese oblíbenou aktivitu třeba i na několik hodin.

V nabídce Drdlik.cz si určitě vyberete.

Váš tým Drdlík– rodinná firma s tradicí. 

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!