Holé a bílé steny mohu někdy působit trochu depresivně, nemyslíte? Tak proč je vlastně většina z nás doma má? Je to praktické, jednoduché, očekávatelné? Ano, jistě, ale to vůbec neznamená, že to je jediné vhodné řešení a že musíte jít s davem jako všichni ostatní. Naopak kreativní prostory podporují i vaši představivost a vytváří interiér, ve kterém je radost pobývat a trávit svůj čas. Dřevěné obklady na stěnu jsou ideálním řešením, se kterým uděláte nejen spoustu parády, ale vašemu interiéru dodají také útulnost a pocit klidu a pohody.

Dřevěné obklady v současnosti vévodí trendům v oblasti interiérového designu. A není se čemu divit. Působí luxusním dojmem, umožňují vytvářet netradiční a kreativní řešení, dokáží výrazně opticky upravit prostor dle vašich představ. Je ale škoda, že se do dřevěných obkladů pouští jen architekti a designéři a už méně obyčejní lidé, kteří si rekonstruují vlastní bydlení. Možná mají strach pustit se do takového projektu, ale ve výsledku na tom není skutečně nic složitého. Většina výrobců, kteří dřevěné obklady nabízí, vám dokáže velmi snadno poradit jaké obklady zvolit, a sami budete překvapeni, jak jednoduše probíhá instalace a údržba. Není tedy důvod, proč byste obklady neměli mít i u vás doma.

Ukázka: Wodewa 50 (50 x 50 mm) - 3D mozaika

 

V nabídce Drdlik.cz si určitě vyberete.

Váš tým Drdlík– rodinná firma s tradicí

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!