Powered by Smartsupp

Zvukově akustické obklady ,,A doma vládne klid“ - Barva akustického podkladu - Černá

Není snazší cesty, jak zvelebit svůj interiér a zároveň ho vybavit esteticky zajímavým prvkem tlumícím zvuk. Potlačení ozvěny a nepřehlédnutelná dekorace. Toto spojení požadavků má reálné řešení v podobě speciálních dřevěných obkladů. Jedná se o akustické obklady, které připevníte na libovolnou stěnu, kde budou plnit svoji úlohu. Moderní lamelové stěny s přidanou hodnotou navíc, přesně tak lze charakterizovat akustické panely. Efektivní, nadčasové a zároveň zvukotěsné. Tato vlastnost předurčuje tento obkladový materiál k širokému použití. Prostřednictvím té nejjednodušší cesty proměníte danou místnost v něco osobitého a praktického. Ve své podstatě použijete lamely ŠIROKÉ nebo ÚZKÉ ve spojení s vhodným podkladem.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Akustické obklady

Není snazší cesty, jak zvelebit svůj interiér a zároveň ho vybavit esteticky zajímavým prvkem tlumícím zvuk. Potlačení ozvěny a nepřehlédnutelná dekorace. Toto spojení požadavků má reálné řešení v podobě speciálních dřevěných obkladů. Jedná se o akustické obklady, které připevníte na libovolnou stěnu, kde budou plnit svoji úlohu.

Moderní lamelové stěny s přidanou hodnotou navíc, přesně tak lze charakterizovat akustické panely. Efektivní, nadčasové a zároveň zvukotěsné. Tato vlastnost předurčuje tento obkladový materiál k širokému použití. Prostřednictvím té nejjednodušší cesty proměníte danou místnost v něco osobitého a praktického. Ve své podstatě použijete lamely ŠIROKÉ nebo ÚZKÉ ve spojení s vhodným podkladem.

Při výrobě akustických obkladů je pomýšleno nejenom na funkčnost, ale také na vzhled. Dokazuje to černý akustický podklad a šedý akustický podklad. Zakomponujte do svého interiéru dřevo v netradiční podobě a získejte perfektní zvukovou izolaci přicházející vhod v mnoha situacích.

 

Akustické obklady jsou o eleganci

Když se rozhodnete pro akustické panely, jednoznačně dáváte přednost moderním a přírodním materiálům, které cílí primárně na eleganci a nadčasový styl. Lamelové panely na stěně vyjímající se svou přirozeností a originálním vzhledem. Ten lze ostatně volit na základě mnoha faktorů.

  • Druh dřeva
  • Barevné provedení
  • Povrchová úprava

Akustický obklad je rozhodně zárukou působivého vzhledu. Vysoce kvalitní materiály, dřevo pyšnící se svou strukturou a důraz kladený na udržitelnost lesního hospodářství. Představte si lamely MIKRO v kombinaci s konkrétním akustickým podkladem. Z pohledu designu lze jednoduše čarovat, takže akustický obklad bude korespondovat s vaším interiérem, popřípadě se stane jasně viditelnou doménou.

 

Akustické rouno má velkou moc

A co dělá z běžné lamelové stěny tu akustickou? Je to právě černý akustický podklad a šedý akustický podklad. Speciální akustické rouno, které ve spojení se dřevem vypadá dobře, a navíc přináší ony praktické vlastnosti. Je to absorpce zvuků, vytvoření dobré akusticky v konkrétní místnosti, odhlučnění, tlumení hluku a podobně. Chcete, aby u vás doma vládl klid? Pak investujte peníze do zvukově akustických panelů.

 

Akustické panely v interiéru

Z výše prezentovaných vlastností je celkem zřejmá použitelnost akustických obkladů. Tyto dřevěné obklady upotřebitelné dle místnosti nalepíte například v obývacím pokoji, kde se s nadšením oddáváte domácímu kinu. Na své si přijdou majitelé hudebních místností a ti, kdo chtějí odhlučnit a designově vyzdobit libovolnou místnost. Od jídelny, přes ložnici, až po vstupní halu, chodbu nebo domácí kancelář.

Akustické panely svým charakterem a možnostmi zapadnou i do komerčních objektů. Jsou to recepce, předváděcí místnosti, kanceláře, prodejní haly a konferenční místnosti. V rámci speciálních interiérů lze zmínit posluchárny, restaurace, bary, knihovny a jiné. Stačí si vybrat akustický obklad dle formátu a můžete se pustit do práce.

 

Design, akustika, a ještě snadná montáž

Pomyslnou třešničkou je nenáročná a jednoduchá instalace akustických panelů. Ty se na stěnu, ale také strop připevňují prostřednictvím vhodného lepidla. Takže odpadá jakékoliv vrtání a podobné pracovní procesy. Když zvolíte to správné nářadí, můžete akustické obklady jednoduše zakrátit a rozměrově přizpůsobit daným prostorám. Flexibilita a variabilita jsou tedy na místě. Tak neváhejte a dopřejte si odhlučnění interiéru, které stojí skutečně za to.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!