Powered by Smartsupp

Zvukově akustické obklady ,,A doma vládne klid“ - Povrchová úprava - Broušený - bez povrch. úpravy

Moderní akustické panely účinně absorbují zvuky, takže se v klidu vyspíte, i pokud máte hlasité sousedy. Zajistí rovněž potřebné ticho, když se potřebujete soustředit na práci.

Panely tlumí nejen hluk, ale také ozvěnu – zlepšují tak celkovou akustiku místnosti. To oceníte při hře na hudební nástroje, poslechu oblíbeného alba i sledování domácího kina.

Akustické panely však plní také estetickou funkci. Tmavé akustické rouno doplňují elegantní dřevěné lamely, které vkusně zapadnou do každého interiéru. Dodáváme je v několika designových variantách – kromě tradiční bílé a černé barvy máte na výběr stylové dřevěné dekory dubu nebo ořechu.

Obložení snadno zkrátíte na požadovanou velikost pomocí ruční pilky a jednoduše nalepíte na stěnu montážním lepidlem. Velmi rychle a svépomocí.


S výběrem obložení vám rádi pomůžeme. Prohlédněte si videoukázku akustických panelů nebo se zeptejte na radu našich expertů.

Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!