Akustické panely v moderním designu.

Pro klidné a moderní bydlení

Vysoce kvalitní akustické panely v moderním designu zlepšují akustiku místnosti a jsou přirozenými stylovými prvky stěn a stropů. Speciální akustické materiály snižují dobu dozvuku a zvyšují srozumitelnost řeči. Udržitelné a snadno udržovatelné akustické panely a komponenty vyhovující ESG. Lze je instalovat rychle a snadno a jsou optimalizovány pro vlastní instalaci. Naše zvukově izolační obklady stěn jsou zdravé pro bydlení a zvyšují kvalitu života ve všech místnostech.

Akustický panel serie DESIGN  Akustický panel serie TREND  Akustický panel serie AKZENT

Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Akustické panely na stěny a stropy

Všude tam, kde by mělo být trochu více klidu a vy si ceníte pohodlného bydlení, se naše akustické panely perfektně hodí. Ať už v kanceláři, restauraci nebo doma, naše akustické panely se používají všude tam, kde je třeba zlepšit akustiku místnosti. Panely se používají i pro školky, ateliéry, školy či jiné prostory a vytvářejí tak příjemnou akustiku místností.

AKUSTICKÝ PANEL DO OBYVÁKU  akustický panel udební místnost

akustický penel restaurace  akustický panel domácí kino

Kde všude se můžou akustické panely použít?

Obytný místnosti

     Stěny a stropy
     Kuchyně a jídelna
     Ložnice
     Obývací pokoj
     Domácí kino
     Salonek
     Vstupní haly
     Domácí kancelář
     Prostě domácí dekorace

Speciální místnosti

     Koncertní síně
     Knihovny
     Posluchárny
     Kostely
     Školy
     Letištní terminály
     Nahrávací studia DJ
     Tělocvična
     Restaurace a bary

Komerční prostory

     Konferenční místnosti
     Meeting místnosti
     Recepce
     Dětské zóny
     Místnosti pro pohovory
     Předváděcí místnosti
     Haly a chodby
     Kanceláře
     Prodejní haly

Efektivní, moderní a zvukotěsné

Textilie a koberce už v mnoha místnostech nenajdete. Trend směřuje k tvrdým a hladkým povrchům, které samozřejmě vypadají velmi moderně a stylově, ale také mohou zvyšují hladinu hluku u vás doma nebo v práci a výrazně zhoršují akustiku. Negativní vlivy na srozumitelnost řeči a zvukovou atmosféru v této místnosti jsou jednoznačně patrné v podobě potíží se soustředěním a stresu. Akustické panely tedy pomáhají rychle a snadno uvést akustiku místnosti ve vašem prostředí zpět do rovnováhy a výrazně zlepšit kvalitu vašeho života.

Kvalitní zvukově izolační produkty, které jsou navrženy tak, aby pohlcovaly hluk v místnosti a výrazně tak zkracovaly výslednou dobu dozvuku. Akustické panely ze dřeva nejenže působí proti mnohonásobným odrazům zvuku přes hladké povrchy, ale také zajišťují příjemnou a teplou atmosféru v místnosti. Naše výrobky jsou k dispozici pro montáž na stěnu i na strop. Kombinace několika panelů především výrazně zlepšuje akustiku v místnosti.

Panely jsou ideální pro velké místnosti, kde pracuje více lidí nebo se konají schůzky. Redukce zvuku umožňuje lepší porozumění. Dřevěné panely jsou, ale také obohacením vašeho domova, ať už v domácí pracovně nebo v obývacím pokoji. Muzikanti, kteří cvičí na svůj nástroj doma, oceňují zvukotěsnou akustiku. Panely navíc snižují hladinu hluku, který uniká ven, a chrání tak zbytek domácnosti.

 
Dřevěné akustické panely v elegantním designu

Naše akustické panely však nezapůsobí pouze znatelné zlepšení akustiky místnosti. Vysoce kvalitní materiály také vypadají obzvláště stylově a elegantně. Dřevo je oblíbenou surovinou pro navrhování obytných prostor. Naše akustické panely ze dřeva vyzařují příjemnou přirozenost a teplo a zajišťují tak vnitřní klid v místnosti nejen snížením hluku. Přírodní odstíny dřeva zvukotěsných panelů lze ideálně kombinovat s jinými styly zařízení. Díky svému elegantnímu a modernímu designu se akustické panely dokonale přizpůsobí vašim velmi individuálním designovým představám a obzvláště snadno se instalují!

 
Nainstalujte si akustické panely sami

Pokud jde o kvalitní obklady stěn, stojí před nejedním hobby řemeslníkem velká výzva. Ale ne s našimi akustickými panely. Naše panely lze rychle a především snadno namontovat na stěnu nebo strop. Zvukově izolační stěnový obklad ze dřeva je proto ideální pro váš domácí kutilský projekt. Nastavte stylové akcenty s akustickými panely a zároveň vylepšete atmosféru místnosti. Dokonalá kombinace funkčnosti a designu se zaručenou nekomplikovanou montáží našich dřevěných akustických panelů na stěny a stropy.

 
Dřevo z udržitelného lesního hospodářství

Ve společnosti Drdlík klademe velký důraz na udržitelnost a ochranu životního prostředí. Abychom vám dopřáli chvíle pohody s našimi akustickými panely u vás doma s čistým svědomím, dbáme na původ našich materiálů. Dřevo, které zpracováváme, pochází pouze z udržitelného lesního hospodářství. Tímto způsobem vám můžeme zaručit vysokou kvalitu a zároveň chránit naše klima. Máte nějaké dotazy ohledně našich dřevěných akustických panelů? Kontaktujte nás a naši spolu pracovníci vám rádi poradí!

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!