Powered by Smartsupp

Balkánská rula

Tradiční přírodní materiály dělají domov útulným a krásným. Pokud chcete zvelebit své stěny, fasády a ostatní prvky bydlení, bude vám nápomocna balkánská rula. Kamenný obklad, s pomocí něhož dodáte svému obydlí noblesu, exkluzivitu a netradiční vzhled. Vymaňte se z imitací kamene a dejte zelenou ryze přírodnímu kameni vhodnému do klasických i moderních objektů. Balkánská rula je především o kvalitě, výjimečnosti a propracované struktuře. Design, který nevidíte na každém kroku a díky němuž povýšíte svou nemovitost na lepší úroveň. Obklad z balkánské ruly si vás podmaní nejenom svým působivým a do jisté míry nadčasovým designem, ale také svými technickými parametry. Skvělé chemické, vzhledové a fyzikální vlastnosti hovoří ve prospěch kamene, s nímž získáte krásu, jedinečnost a záruku dlouhé životnosti. Jedná se o dokonalou strukturu kamene, kterou nenapodobí ani betonové obklady.

Více informací
Žádná položka

Balkánská rula

Tradiční přírodní materiály dělají domov útulným a krásným. Pokud chcete zvelebit své stěny, fasády a ostatní prvky bydlení, bude vám nápomocna balkánská rula. Kamenný obklad, s pomocí něhož dodáte svému obydlí noblesu, exkluzivitu a netradiční vzhled. Vymaňte se z imitací kamene a dejte zelenou ryze přírodnímu kameni vhodnému do klasických i moderních objektů.

Balkánská rula je především o kvalitě, výjimečnosti a propracované struktuře. Design, který nevidíte na každém kroku a díky němuž povýšíte svou nemovitost na lepší úroveň. Obklad z balkánské ruly si vás podmaní nejenom svým působivým a do jisté míry nadčasovým designem, ale také svými technickými parametry.

Skvělé chemické, vzhledové a fyzikální vlastnosti hovoří ve prospěch kamene, s nímž získáte krásu, jedinečnost a záruku dlouhé životnosti. Jedná se o dokonalou strukturu kamene, kterou nenapodobí ani betonové obklady.

 

Balkánská rula z ryzí přírody

Daleká světová pohoří jsou zdrojem tohoto přírodního materiálu. Ručně štípaný kámen je následně přetvořen do praktických obkladů, z nichž každý je originálem. Ani jeden kousek není stejný. Přesně v tom spočívá výjimečnost balkánské ruly. Kombinovat můžete nejrůznější barevné odstíny, protože meze se fantazii nekladou.

  • Šedá
  • Zelená
  • Hnědá/rezatá

Balkánská rula nabývá pochopitelně spousty podob. Od štípaných nášlapů, přes velké desky, až po praktické obklady na stěny. A proč si vybrat právě balkánskou rulu?

 

Vlastnosti balkánské ruly

Vzhledem k tomu, že jde o kámen, je zcela logická pevnost a tvrdost balkánské ruly, která s naprostou jistotou předčí sádrové obklady a jim podobné. Rula dokáže skvěle odolávat libovolným povětrnostním podmínkám, ať už jde o silné deště, pálivé slunce nebo chladnou zimu.

  • Vyšší pevnost v tlaku
  • Minimální opotřebení
  • Zanedbatelná pórovitost

Tento typ metamofrované horniny je hodně pevný a má minimální nasákavost. Díky tomu se vyhnete růstu jakýchkoliv opticky nežádoucích hub. Obklady z balkánské ruly se navíc tolik nešpiní a jen tak hned je neodřete. Zkrátka přemíra kladů vypovídajících o tom, kam tento obklad umístit. Vzhledem k tomu, že jde o kámen, musíte počítat s vyšší hmotností obkladu.

 

Použití balkánské ruly

Venkovní obklady a vnitřní obklady. Všude tam lze balkánskou rulu využít. Jen si představte, jak stylově bude vypadat venkovní terasa s tímto obkladem? Co pak taková fasáda, zídky a jiné architektonické prvky vaší nemovitosti? Všude tam vyniknou kladné vlastnosti balkánské ruly.

Obklady z balkánské ruly budou pochopitelně skvěle vypadat také v interiéru. Obložte jimi krb, použijte je na celou stěnu v obývacím pokoji nebo z nich utvořte dominantu na chodbě. Vzhled balkánské ruly je nenahraditelný. Jediným konkurentem jsou snad jen břidlicové obklady.

Využijte jeden z nejodolnějších přírodních materiálů vhodných pro tvorbu přírodních obkladů. Aplikování balkánské ruly je navíc velice snadné, proto vsaďte na toto originální bezespárové řešení.

 

Nezapomínejte na příslušenství pro obklady

Správně nalepený obklad vyžaduje dokonale připravený povrch. Teprve poté dosáhnete požadovaného výsledku z designového i funkčního hlediska. Právě kvůli tomu využívejte pouze adekvátní příslušenství.

Pomyslným odrazovým můstkem je čistý podklad ve spojení s penetrací. Dále aplikujte kvalitní a osvědčená lepidla a tmely. Dokončovací práce si žádají spárovací hmotu a u některých obkladů je dobré sáhnout také po ochranné impregnaci. Přistupujte k novým obkladům komplexně, tedy od A až do Z.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

 

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!