Powered by Smartsupp

Architektonické obklady

Design hraje v našich životech významnou roli. Rádi se obklopujeme věcmi, které jsou nadčasové, krásné a stylové. Přesně takové jsou i architektonické obklady. Ty nejčastěji tvoří betonové obklady odlišných rozměrů. Obkladový materiál ve formě nejrůznějších bloků, s nimiž budete schopni zvelebit interiéru a exteriér. Architektonické obklady cílí primárně na propracovanost, detail, originalitu a výjimečnost. Zkrátka něco neobvyklého, co se může vyjímat na vaší stěně. Obklady tohoto typu jsou ideální volbou nejenom do domácích, ale také do komerčních prostor. Všude tam představují něco nadčasového a stylového. Lze je použít jako venkovní obklady i vnitřní obklady. Samotný pojem „architektonické“ je jasně vypovídající. Pokud dáváte přednost jisté monumentálnosti, ryzosti a chcete mít na zdi něco nepřehlédnutelného, je tohle ta správná volba. S pomocí architektonických obkladů dokážete vytvořit atraktivní fasádu na míru. Fasádní obklady tohoto typu mají zkrátka kouzlo.

Více informací
Žádná položka

Architektonické obklady

Design hraje v našich životech významnou roli. Rádi se obklopujeme věcmi, které jsou nadčasové, krásné a stylové. Přesně takové jsou i architektonické obklady. Ty nejčastěji tvoří betonové obklady odlišných rozměrů. Obkladový materiál ve formě nejrůznějších bloků, s nimiž budete schopni zvelebit interiéru a exteriér.

Architektonické obklady cílí primárně na propracovanost, detail, originalitu a výjimečnost. Zkrátka něco neobvyklého, co se může vyjímat na vaší stěně. Obklady tohoto typu jsou ideální volbou nejenom do domácích, ale také do komerčních prostor. Všude tam představují něco nadčasového a stylového. Lze je použít jako venkovní obklady i vnitřní obklady.

Samotný pojem „architektonické“ je jasně vypovídající. Pokud dáváte přednost jisté monumentálnosti, ryzosti a chcete mít na zdi něco nepřehlédnutelného, je tohle ta správná volba. S pomocí architektonických obkladů dokážete vytvořit atraktivní fasádu na míru. Fasádní obklady tohoto typu mají zkrátka kouzlo.

 

Beton jako hlavní výrobní materiál

Fasádní obkladový beton, přesně to je jedna z nejčastějších podob architektonických obkladů. Betonové obklady v sobě skrývají spoustu přínosných vlastností, které oceníte v interiéru i v exteriéru. Navíc mohou nabývat nejrůznějších forem.

  • Lehký materiál
  • Vysoká variabilita
  • Dlouhá životnost
  • Odolnost a snadná montáž

Architektonické obklady mají obvykle podobu pórovitého betonu, jehož povrch je designově zajímavý. S pomocí těchto fasádních obkladů dokážete vdechnout nadčasový vzhled libovolné nemovitosti. Výjimkou pochopitelně nejsou ani jiné obkladové materiály.

 

Architektonické obklady nejenom na stěny

Když zvolíte architektonické obklady, nemusíte se omezovat pouze aplikováním na venkovní stěny nebo vnitřní zdi. Tyto obklady dle umístění neznají mezí. Nápaditosti se hranice rozhodně nekladou. Vsadit můžete třeba na obklad kolem bazénů nebo krbu a krbových kamen. Velký dojem mohou tyto obklady udělat také v koupelně či kdekoliv jinde. S pomocí architektonických obkladů zmodernizujete libovolnou část bydlení. Betonové obklady tohoto typu přijdou vhod i do kanceláří, zasedacích místností a veřejných prostor.

 

Design hraje hlavní roli

Propadněte kouzlu originálních obkladů. Vybírejte si obklady dle designu a neomezujte se z pohledu barevného podání. Někdo použije tyto obklady na krb, jiný na stěnu za televizor a ten další z nich udělá dokonalý vstupní prostor před hlavními dveřmi. Vydejte se cestou neokoukanosti, nadstandardu, preciznosti a buďte při zvelebování interiérů a exteriérů vždy o krok před ostatními.

Ať už zvolíte jakékoliv architektonické obklady, nikdy neopomínejte na důkladnou přípravu povrchu a volbu vhodného příslušenství pro lepení obkladů. Je to například kvalitní penetrace a vhodné lepidlo. V závislosti na volbě obkladového materiálu vám může přijít vhod i spárovací hmota. O prodloužení životnosti a zachování povrchu se postará správná impregnace.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!