DOPRAVA ZDARMA pouze na zahradní nábytek Thermowood!

Akce thermowood doprava zdarma

Informace o způsobu, typech a podmínkách dopravy:

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží naší firmou od provedení platby – dodací lhůta standardně 3-5 dní:

Dopravou našimi vlastními vozy se nám podaří vykrýt téměř 95% veškerých zakázek. Díky tomu Vám můžeme zajistit, že Vám zboží dorazí v předem dohodnutých termínech a nepoškozené. Celá doprava je kompletně v naší režii, což nebývá pravidlem u externích dopravců a spedičních firem. Standardem naší dopravy je dodávka zboží až na místo stavby nebo do místa Vašeho bydliště. Samozřejmostí je telefonické avízo našeho řidiče jeden den před dodáním zboží s nahlášením orientačního časového okna dojezdu na vykládku v rozmezí cca 2 hodin. Dle dohody se pak řidiči firmy telefonicky ohlašují půl hodiny až hodinu před příjezdem na vykládku. Prosíme o trpělivost a vnímání nahlášeného času dojezdu jako orientačního údaje vzhledem k hustotě provozu, dopravním nehodám a nekonečným rekonstrukcím cest. S ohledem na tyto aspekty mohou řidiči nabrat až několikahodinové zpoždění od nahlášeného časového okna. V tomto případě Vás po trase telefonicky informují.

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží PPL od provedení platby – dodací lhůta obvykle 24 hodin:

I přes veškerou snahu musíme občasně využít smluvní expresní zásilkovou službu pro dopravu nejmenších zakázek. Naši smluvní zásilkovou službou je firma PPL CZ s.r.o. – www.ppl.cz . Z našich letitých zkušeností můžeme potvrdit, že 98% zásilek dojde zákazníkům ve stanovené a smluvené lhůtě, tedy do 24 hodin od odeslání. V den odeslání Vaší zásilky skrze přepravní službu PPL CZ s.r.o. Vás vždy kontaktuje pracovník naší firmy a nahlásí Vám, že Vaši zakázku skrze firmu PPL CZ s.r.o. v den tohoto avíza odesíláme. Následující den provádí doručení Vaší zásilky již firma PPL CZ s.r.o., která se s Vámi domlouvá na doručení a má ho plně pod svou kontrolou. Bohužel v těchto případech naprosto neumíme ovlivnit doručovací čas a chod firmy PPL CZ s.r.o.. Prosíme Vás tedy o trpělivost. Jediné co máme vysledováno je, že většina zásilek dochází v den doručení v rozmezí 10-16 hodiny.

Rámce pro dopravu zboží pro naše zákazníky a obchodní partnery:

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží po celé ČR s poplatkem 120 Kč včetně DPH 21%

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 1820 Kč s DPH 21%, je zpoplatněna poplatkem 120 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží po celé ČR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé ČR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 1820 Kč s DPH 21%.

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží po celé ČR ZDARMA pro naše obchodní partnery

Našim pravidelným obchodním partnerům zajišťujeme dopravu ZDARMA v rámci celé ČR na veškeré objednávky bez stanoveného rámce minimální hodnoty nákupní ceny.

Dřevěný zahradní nábytek z materiálu ThermoWood – vysoká kvalita za skvělou cenu pro Vaši radost a spokojenost.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!