Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Obklad z Borovice Vejmutovky. Nejlevnější dřevěný obklad v ČR!

BOROVICE VEJMUTOVKA 185- dřevěný obklad, lamela 2D.

Uvažujete-li o obložení stěn dřevem, pak pro vás máme perfektní tip, kterým jsou dřevěné obklady Borovice Vejmutovka 2D. Jednak se jedná o nejlevnější dřevěný obklad na stěny v České republice, a jednak je dřevo z této borovice velice kvalitní a také mimořádně krásné.

Borovice Vejmutovka dřevěný obklad 2D na stěnu


Proč vůbec dřevěné obklady

Dřevo je přírodní materiál, který vnese do každého interiéru energii, přirozenou lesní vůni, útulnost, teplo a pohodu. Navíc má nádhernou kresbu, která na psychiku člověka působí velice pozitivně. Všechny tyto fyzikální a estetické vlastnosti dřevěných obkladů stěn vnášejí do každého prostředí příjemnou atmosféru a posilují sounáležitost člověka s přírodou, která se nikdy nevytratí. ZDE ji můžete nejen shlédnout, ale i objednat za akční cenu.

Borovice Vejmutovka 2D dřevěný obklad na stěnu


Vlastnosti borovice Vejmutovky

Jedná se o jehličnatý strom pocházející z východní části Severní Ameriky. Mimo své původní stanoviště se rozšířila i do východních částí USA a Kanady. Postupně se začala objevovat i v jiných částech světa, včetně území České republiky. U nás nejvíce roste v chráněné krajinné oblasti Českého Švýcarska a také na Královéhradecku. Borovice vejmutovka má slámově hnědou až načervenalou barvu dřevo, které vyniká pravidelnou jemnou strukturou, což je pro obklad na stěnu jakéhokoliv interiéru ideální volbou. Na dřevu se na podélných řezech objevují jako tenké hnědé linky pryskyřičné kanálky.

Borovice Vejmutovka 2D dřevěný obklad do interiéru


Jaké má Vejmutovka využití

Borovice Vejmutovka bývá vysazována jako okrasný stroj v parcích a zahradách, ale také v kulturních lesích, kde slouží jako zdroj velice kvalitního dřeva. Jeho znakem je měkkost, lehkost a dlouhá trvanlivost v zemi i ve vodě. Podle některých názorů vydrží v zemi déle než dub. Jelikož se dřevo z borovice Vejmutovky snadno štípe a lehce obrábí, hodí se jako dřevo modelářské. Další předností je, že druhotně nepracuje (nesesychá). Z uvedených důvodů je dřevo borovice Vejmutovky ideální i pro dřevěné obklady, které můžete pořídit v naší nabídce.

Borovice Vejmutovka 2D dřevěný obklad do interiéru


Povrchová úprava

Díky zajímavému odstínu tohoto dřeva jej lze univerzálně sladit s vybavením interiéru a podlahovou krytinou. Optimální povrchovou úpravou je použití přírodních olejů nebo vosků, které dřevu zachovají jeho přirozené vlastnosti a navíc tak může dřevo dýchat.

Borovice Vejmutovka masivní obklad do interiéru 2D


Prostor pro kreativitu

Tyto obklady dávají mnoho prostoru ke kreativitě. Jelikož se lepí jednotlivě, můžete s nimi vytvořit jakýkoliv tvar. Meze se nekladou ani v použití, obklady můžete umístit kolem krbu, televize, ale třeba i v rozích místnosti. Jedná se o výhodu oproti obkladům, které jsou lepené na desce. Pokud nemáte s lepením obkladů žádné zkušenosti, nemějte obavy, zvládne to každý. Jedná se o kvalitní český výrobek naší vlastní výroby.

Borovice Vejmutovka dřevěný obklad na stěnu 2D

 

 

 

Borovice Vejmutovka

Shlédněte, jaké možnosti vám náš kompletní sortiment Borovice Vejmutovka nabízí.

 

Varianty obkladů z borovice Vejmutovka

•    borovice vejmutovka výběr
•    borovice vejmutovka rustikální (sukatá)
•    borovice vejmutovka k moření – povrchové zamodrání, které je pro toto dřevo typické, je vhodné k moření.

Borovice Vejmutovka 2D dřevěný obklad na stěnu    Borovice Vejmutovka 2D dřevěný obklad na stěnu  Borovice Vejmutovka 2D dřevěný obklad na stěnu

 

Zajímáte se o možnosti dřevěných obkladů ve vašem interiéru? Kontaktujte naše specialisty na obklady ze dřeva, kteří se vám budou rádi věnovat.

 

Přírodní růstové charakteristiky a barevné odchylky jsou důkazem toho, že se jedná o pravé dřevo!