Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Thermowood- zahradní dřevěný nábytek

DOPRAVA ZDARMA                           

pouze na zahradní nábytek Thermowood!                                                

 

Akce thermowood doprava zdarma

Informace o způsobu, typech a podmínkách dopravy:

 

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží naší firmou od provedení platby – dodací lhůta standardně 3-5 dní:

Dopravou našimi vlastními vozy se nám podaří vykrýt téměř 95% veškerých zakázek. Díky tomu Vám můžeme zajistit, že Vám zboží dorazí v předem dohodnutých termínech a nepoškozené. Celá doprava je kompletně v naší režii, což nebývá pravidlem u externích dopravců a spedičních firem. Standardem naší dopravy je dodávka zboží až na místo stavby nebo do místa Vašeho bydliště. Samozřejmostí je telefonické avízo našeho řidiče jeden den před dodáním zboží s nahlášením orientačního časového okna dojezdu na vykládku v rozmezí cca 2 hodin. Dle dohody se pak řidiči firmy telefonicky ohlašují půl hodiny až hodinu před příjezdem na vykládku. Prosíme o trpělivost a vnímání nahlášeného času dojezdu jako orientačního údaje vzhledem k hustotě provozu, dopravním nehodám a nekonečným rekonstrukcím cest. S ohledem na tyto aspekty mohou řidiči nabrat až několikahodinové zpoždění od nahlášeného časového okna. V tomto případě Vás po trase telefonicky informují.

 

Doprava - auta

 

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží PPL od provedení platby – dodací lhůta obvykle 24 hodin:

I přes veškerou snahu musíme občasně využít smluvní expresní zásilkovou službu pro dopravu nejmenších zakázek. Naši smluvní zásilkovou službou je firma PPL CZ s.r.o. – www.ppl.cz . Z našich letitých zkušeností můžeme potvrdit, že 98% zásilek dojde zákazníkům ve stanovené a smluvené lhůtě, tedy do 24 hodin od odeslání. V den odeslání Vaší zásilky skrze přepravní službu PPL CZ s.r.o. Vás vždy kontaktuje pracovník naší firmy a nahlásí Vám, že Vaši zakázku skrze firmu PPL CZ s.r.o. v den tohoto avíza odesíláme. Následující den provádí doručení Vaší zásilky již firma PPL CZ s.r.o., která se s Vámi domlouvá na doručení a má ho plně pod svou kontrolou. Bohužel v těchto případech naprosto neumíme ovlivnit doručovací čas a chod firmy PPL CZ s.r.o.. Prosíme Vás tedy o trpělivost. Jediné co máme vysledováno je, že většina zásilek dochází v den doručení v rozmezí 10-16 hodiny.

 

Rámce pro dopravu zboží pro naše zákazníky a obchodní partnery:

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží po celé ČR s poplatkem 120 Kč včetně DPH 21%

Doprava objednaného zboží z našeho e-shopu v nákupní ceně do a včetně 1820 Kč s DPH 21%, je zpoplatněna poplatkem 120 Kč včetně DPH 21%, což slouží k pokrytí všech nákladů spojených s doručením zboží k objednateli.

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží po celé ČR ZDARMA

Doprava zboží zdarma po celé ČR se vztahuje na objednávky zboží realizované na našem e-shopu v nákupní ceně nad 1820 Kč s DPH 21%.

Informace a pravidla dopravy objednaného zbožíDoprava zboží po celé ČR ZDARMA pro naše obchodní partnery

Našim pravidelným obchodním partnerům zajišťujeme dopravu ZDARMA v rámci celé ČR na veškeré objednávky bez stanoveného rámce minimální hodnoty nákupní ceny.

 

Dřevěný zahradní nábytek z materiálu ThermoWood – vysoká kvalita za skvělou cenu pro Vaši radost a spokojenost.

 

thermowood zahradní nábytek z masívu