Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Štípané dřevěné obklady do interiéru.

 štípané obklady z masivního dřeva do interiéru


K nejtradičnějším stavebním materiálům patří již po staletí dřevo. Slouží nejen ke stavění obytných domů či rekreačních objektů, ale také se z něho vyrábějí různé bytové doplňky. Naše firma navazuje na krásné tradice truhlářského řemesla a nabízí řadu originálních výrobků, ke kterým patří také dřevěné obklady na stěny. Největší přirozenosti dosahují štípané dřevěné obklady, které dokáží vykouzlit v domácnosti, ale i v pracovně nebo jiném interiéru pohodovou atmosféru a pozvednout jej na vyšší úroveň. Dřevo je nejen esteticky krásné svou strukturou, ale nabíjí člověka pozitivní energií, kterou načerpalo z přírody.

štípaný obklad ze smrku


Výroba štípaných obkladů

Obklady tvoří štípané destičky vyrobené z masivního dřeva. K jejich výrobě používáme převážně přírodní dub, který upravujeme do rustikální podoby, případně jako staré dubové dřevo. Kromě dubu používáme k výrobě štípaných dřevěných obkladů ještě masivní dřevo smrkové a modřínové.  Každá destička je originálem, neboť opracování štípaných obkladů provádíme ručně. Proto má každá destička jiný rozměr i tloušťku, takže celá obložená stěna pak působí originálně a nevšedně. Přesvědčte se sami a shlédněte naší nabídku pro DUB, SMRK i MODŘÍN.

štípaný obklad z modřínu


Přednosti štípaných obkladů

Mezi výhody štípaných destiček patří možnost jejich instalování svisle nebo vodorovně. Další předností je velmi jednoduchá aplikace, neboť štípané obklady se lepí přímo na stěnu. Díky tomu si můžete originálně obložit například pokojový krb, domácí bar, kuchyňský pult, kout za televizí nebo prostor kolem kytky. Zrovna tak jiné velké i malé plochy v pracovně, restauraci či jiném prostoru. Jednotlivě lepené štípané obklady umožňují využít fantazii a kreativitu, což by v případě obkladů nalepených již na panelech rozhodně nebylo možné. Panely s nalepenými obkladovými destičkami mají totiž přesný obdélníkový tvar a jednotlivé panely do sebe musí zapadat pomocí bočních drážek. Navíc jsou štípané obklady nejlevnější variantou dřevěného obložení. Pomocí štípaných obkladů můžete obkládat či vytvářet i nepravidelné tvary.

štípaný obklad z dubu

 

Štípané obklady do interéru

Shlédněte, jaké možnosti vám náš kompletní sortiment nabízí.


Jak pořídit štípané obklady

Stejně jako jiné druhy dřevěných obkladů vyrábíme i štípané obklady na zakázku s termínem dodání 3-7 týdnů. Obdržíte je na základě objednávky po jednotlivých kusech. Obkládání, čili lepení destiček není nic složitého, ovšem můžete si u nás objednat i obkladače, který zrealizuje jakoukoliv Vaši představu.

 

štípaný obklad ze smrku  štípaný obklad z dubu 

detail štípaného obkladu ze smrku  detail štípaného obkladu z dubu

štípaná obklad z dubu ROSA  štípaná obklad z dubu ROSA

štípaný obklad z dubu ROSA WWD

 

Zajímáte se o možnosti dřevěných obkladů ve vašem interiéru? Kontaktujte naše specialisty na obklady ze dřeva, kteří se vám budou rádi věnovat.

 

Přírodní růstové charakteristiky a barevné odchylky jsou důkazem toho, že se jedná o pravé dřevo!