Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

ZBOŽÍ V AKCI

NEJPRODÁVANĚJŠÍ


Úvod » Dřevěné obklady na stěnu » Dřevěné krycí lišty

Dřevěné krycí lišty


Parametry

Cena 116 Kč (5 EUR)

novinka


novinkaCena 130 Kč (5 EUR)

novinka


novinkaCena 168 Kč (7 EUR)

novinka


novinkaCena 183 Kč (8 EUR)

novinkaCena 152 Kč (6 EUR)

novinka

Cena 125 Kč (5 EUR)

novinkaCena 373 Kč (16 EUR)

novinka


novinkaCena 129 Kč (5 EUR)

novinka

Nejen krycí dřevěné lišty, ale přidaná hodnota pro každou zeď
Naše dřevěné lišty jsou ideálním spojením mezi vaším obkladem Wodewa a zbytkem místnosti. Díky našim pokynům a snadnému pokládacímu způsobu lze krycí lišty snadno pokládat s absolutně profesionálními výsledky. S našimi krycími lištami můžete dosáhnout téměř dokonalých výsledků v  okamžiku a navíc zajišťují čistý povrch vaší dřevěné stěny Wodewa. Kromě toho jsou barvy a druh dřeva dokonale sladěny a přispívají tak k harmonickému vzhledu. I vy můžete vylepšit vzhled své nové dřevěné stěny Wodewa a objednat si požadovanou lištu přímo dnes k vám domů!

Naše dřevěné krycí lišty  nabízejí ještě více možností pro individuální design místnosti
V našem sortimentu najdete široký výběr dřevěných lišt pro každý vkus. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro světlé a přátelské dřevo javoru, nebo dáváte přednost tmavšímu odstínu ořechu, naše typy dřeva nabízejí dostatek variací, aby se vešly do jakéhokoli stylu nábytku. S naším velkým výběrem krycích lišt nabízíme dostatek možností, jak najít položku, která vyhovuje vašim individuálním požadavkům.

Ozdobné krycí lišty ze dřeva z kontrolovaného lesnictví
Ať už je to velikost místnosti nebo osobní vkus vybavení - firma Wodewa ví, že žádné dva domy nejsou stejné. Dřevěné lišty mají rozměry 4 x 30 x 1000 mm. Aby bylo možné vyhovět vašim přirozeným potřebám individuality, lze krycí proužky snadno zkrátit na požadovanou délku pomocí běžně dostupné pily s přímým řezem. Všechny lišty jsou vyrobeny z přírodních a udržitelných surovin z kontrolovaného lesního hospodářství. Můžete si tedy být jisti nejen nákupem produktu z udržitelné suroviny, ale také podporou našeho udržitelného způsobu výroby. Na co tedy čekáte? Přesvědčte se o ušlechtilém vzhledu našich výrobků ze dřeva a objednejte si svůj osobní produkt Wodewa do svého domu ještě dnes!