Dřevěné krycí lišty

Naše dřevěné krycí lišty  nabízejí ještě více možností pro individuální design místnosti. V našem sortimentu najdete široký výběr dřevěných lišt pro každý vkus. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro světlé a přátelské dřevo javoru, nebo dáváte přednost tmavšímu odstínu ořechu, naše typy dřeva nabízejí dostatek variací, aby se vešly do jakéhokoli stylu nábytku. S naším velkým výběrem krycích lišt nabízíme dostatek možností, jak najít položku, která vyhovuje vašim individuálním požadavkům.

Wodewa krycí lišty obkladu

Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Nejen krycí dřevěné lišty, ale přidaná hodnota pro každou zeď


Naše dřevěné lišty jsou ideálním spojením mezi vaším obkladem Wodewa a zbytkem místnosti. Díky našim pokynům a snadnému pokládacímu způsobu lze krycí lišty snadno pokládat s absolutně profesionálními výsledky. S našimi krycími lištami můžete dosáhnout téměř dokonalých výsledků v  okamžiku a navíc zajišťují čistý povrch vaší dřevěné stěny Wodewa. Kromě toho jsou barvy a druh dřeva dokonale sladěny a přispívají tak k harmonickému vzhledu. I vy můžete vylepšit vzhled své nové dřevěné stěny Wodewa a objednat si požadovanou lištu přímo dnes k vám domů!

Ozdobné krycí lišty ze dřeva z kontrolovaného lesnictví


Ať už je to velikost místnosti nebo osobní vkus vybavení - firma Wodewa ví, že žádné dva domy nejsou stejné. Dřevěné lišty mají rozměry 4 x 30 x 1000 mm. Aby bylo možné vyhovět vašim přirozeným potřebám individuality, lze krycí proužky snadno zkrátit na požadovanou délku pomocí běžně dostupné pily s přímým řezem. Všechny lišty jsou vyrobeny z přírodních a udržitelných surovin z kontrolovaného lesního hospodářství. Můžete si tedy být jisti nejen nákupem produktu z udržitelné suroviny, ale také podporou našeho udržitelného způsobu výroby. Na co tedy čekáte? Přesvědčte se o ušlechtilém vzhledu našich výrobků ze dřeva a objednejte si svůj osobní produkt Wodewa do svého domu ještě dnes!

Wodewa krycí lišty obkladu

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!