Powered by Smartsupp

Dřevěné krycí lišty - Druh dřeva - Borovice

Naše dřevěné krycí lišty  nabízejí ještě více možností pro individuální design místnosti. V našem sortimentu najdete široký výběr dřevěných lišt pro každý vkus. Bez ohledu na to, zda se rozhodnete pro světlé a přátelské dřevo javoru, nebo dáváte přednost tmavšímu odstínu ořechu, naše typy dřeva nabízejí dostatek variací, aby se vešly do jakéhokoli stylu nábytku. S naším velkým výběrem krycích lišt nabízíme dostatek možností, jak najít položku, která vyhovuje vašim individuálním požadavkům.

Wodewa krycí lišty obkladu

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Nejen krycí dřevěné lišty, ale přidaná hodnota pro každou zeď


Naše dřevěné lišty jsou ideálním spojením mezi vaším obkladem Wodewa a zbytkem místnosti. Díky našim pokynům a snadnému pokládacímu způsobu lze krycí lišty snadno pokládat s absolutně profesionálními výsledky. S našimi krycími lištami můžete dosáhnout téměř dokonalých výsledků v  okamžiku a navíc zajišťují čistý povrch vaší dřevěné stěny Wodewa. Kromě toho jsou barvy a druh dřeva dokonale sladěny a přispívají tak k harmonickému vzhledu. I vy můžete vylepšit vzhled své nové dřevěné stěny Wodewa a objednat si požadovanou lištu přímo dnes k vám domů!

Ozdobné krycí lišty ze dřeva z kontrolovaného lesnictví


Ať už je to velikost místnosti nebo osobní vkus vybavení - firma Wodewa ví, že žádné dva domy nejsou stejné. Dřevěné lišty mají rozměry 4 x 30 x 1000 mm. Aby bylo možné vyhovět vašim přirozeným potřebám individuality, lze krycí proužky snadno zkrátit na požadovanou délku pomocí běžně dostupné pily s přímým řezem. Všechny lišty jsou vyrobeny z přírodních a udržitelných surovin z kontrolovaného lesního hospodářství. Můžete si tedy být jisti nejen nákupem produktu z udržitelné suroviny, ale také podporou našeho udržitelného způsobu výroby. Na co tedy čekáte? Přesvědčte se o ušlechtilém vzhledu našich výrobků ze dřeva a objednejte si svůj osobní produkt Wodewa do svého domu ještě dnes!

Wodewa krycí lišty obkladu

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!