Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Úvod » Dřevěné lustry » Lustry z MASIVNÍHO dřeva

Lustry z masivního dřeva

Nikdy se nespokojte s průměrem a chtějte vždy to nejlepší. To platí i pro vybavení vašeho bydlení. Proměňte váš interiér ve stylové místo, kde se vám bude dobře žít, a každá návštěva ocení váš vytříbený vkus. Dřevěné lustry patří k nejdůležitějšímu vybavení každého domova. Přináší tolik důležité světlo a dotvářejí pohodu a komfort.

 

Nejlepší volbou jsou dřevěné lustry z masivu. Maji nadčasový design, který je moderní dnes a stejně bude působit i za pár let. Dřevo a světlo vytváří jedinečné duo, které se výborně doplňuje. Materiál k výrobě lustrů je vybírán velice pečlivě i s ohledem na životní prostředí. Volit můžete z různých dekorů a barevných provedení tak, abychom vaše představy převedli v realitu. Dřevěný lustr propůjčuje bydlení jedinečný charakter a styl. Vyberte si z široké nabídky neotřelých doplňků. Zaručujeme snadnou údržbu i dlouhou životnost. Ani montáží se trápit nemusíte, všechno zvládnete snadno s pomocí jednoduchého návodu.


Parametry

Cena 4 389 Kč (183 EUR)

novinkaCena 4 810 Kč (200 EUR)

novinkaCena 3 900 Kč (163 EUR)

novinkaCena 4 419 Kč (184 EUR)

novinkaCena 5 043 Kč (210 EUR)

novinkaCena 5 043 Kč (210 EUR)

novinkaCena 4 549 Kč (190 EUR)

novinkaCena 4 420 Kč (184 EUR)

novinkaCena 4 420 Kč (184 EUR)

novinka