Používáním našich stránek souhlasíte s ukládáním souborů cookie na vašem zařízení. Nastavení můžete změnit v prohlížeči.

   Velká Británie Slovensko   Německo    

 

Ověřeno našimi zákazníky

Byli jsme s dřevořezbou nadmíru spokojeni. Krásně vyrobená. Skláníme klobouk před mistrem řezbářem. Děkujeme. S pozdravem Bártovi.


Děkuji za hezký dřevěný obklady .... jsou nádherný!!! Petra
 

dobrá cena, kvalitní zboží, ochota, minus že mají vše na zakázku, jinak doporučuji.  radek

 

Spolehlivost, doporučuji. Roman K.

              

 

Drdlík foto galerie

 

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit

Uložit


Úvod » Dřevěné lustry

Dřevěné lustry z březové překližky nebo masivního dřeva

Dřevěné lustry WODEWA

Dřevěné lustry WODEWA pro stylový design

Dřevěný lustr vám pomůže přirozeně zvýraznit váš interiér a zároveň navodit příjemnou atmosféru. V závislosti na modelu vám dřevěný lustr umožní svést pozornost na vodorovné plochy nebo rovnoměrně osvětlit celou místnost teplým světlem.

Naše dřevěné lustry jsou moderní a nadčasové. S jejich pomocí váš domov nabyde zvláštní charakter, který jej bude stylově odlišovat od ostatních. Kombinací našeho dřevěného lustru a s našimi dřevěnými obklady na stěnu získáte ještě větší pohodlí a zároveň vytvoříte udržitelný domov.

 

 Březové lustry dřevěné wodewa     Masivní lustry dřevěné wodewa

 Dřevěné lustry v minimalistickém a nadčasovém provedení

Ať už pro malé světelné odstíny nebo teplé útulné osvětlení místnosti. Závěsné lustry ze dřeva přinášejí do vašeho domova pohodlí a design.

 

Lustry z březového dřeva wodewa Dřevěné lampy z masivného dřeva wodewa You tube wodewa dřevěné lampy montáž

Dřevo a světlo kombinované v moderních formách a teplém provedení

Charakteristická zrna a udržitelnost způsobu zpracování dřeva

Kombinace tradiční výroby a precizní technologie

 

wodewa dřevěné lampy wodewa dřevěné lustry  wodewa dřevěné lustry z březové překližky

Jasné struktury kombinují moderní design s útulnou atmosférou místnosti

Nejrůznější barvy, které vyhovují každému vkusu a stylu interiérového designu

Jednoduchá a rychlá konstrukce s pevným držením prostřednictvím zásuvného systému

 Lehký dřevěný lustr pro váš domov

S naším širokým výběrem svítidel ze dřeva vám máte zaručeno, že najdete přesně to světlo, které potřebujete. Ať už potřebujete lustr nebo chcete osvětlit celou místnost - u firmy WODEWA najdete vždy ten správný model.

wodewa lustry dřevěné lampy

 

wodewa dřevěný lustr 100% dřevo dřevěná lampa wodewa jednoduchý zasouvací systém překližkový lustr wodewa vysoce kvalitní objímka lampy

dřevěná lampa z březové překližky wodewa jemný odstín světla

lustr z masivního dřeva wodewa různé druhy dřeva Lustr z masivního dřeva dub wodewa různé tvary

 

Dřevěné lustry jsou první a zatím jediné světelné zdroje, které se skládají pouze ze 100% dřeva. Díky unikátnímu patentovanému systému zasouvání lze při výrobě každého svítidla zcela upustit od použití lepidla. Tyto dřevěný lustry se vyrábí v Německu pomocí kombinace tradiční výroby a moderního výrobního procesu. Každý kus dřeva je ručně vybrán a tříděn, což činí každý dřevěný lustr jedinečným unikátem a propůjčuje mu velmi zvláštní vzhled. Díky své speciální struktuře vydává světlo rovnoměrně ve všech směrech a disponuje útulným odstínem.

Vyberte si z různých druhů dřeva a odpovídající lustr WODEWA vhodný pro váš interiér!

 Cena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 3 639 Kč (152 EUR)

novinkaCena 3 639 Kč (152 EUR)

novinkaCena 3 119 Kč (130 EUR)

novinkaCena 2 339 Kč (97 EUR)

novinkaCena 4 389 Kč (183 EUR)

novinkaCena 4 810 Kč (200 EUR)

novinkaCena 3 900 Kč (163 EUR)

novinkaCena 4 419 Kč (184 EUR)

novinkaCena 5 043 Kč (210 EUR)

novinkaCena 5 043 Kč (210 EUR)

novinkaCena 4 549 Kč (190 EUR)

novinkaCena 4 420 Kč (184 EUR)

novinkaCena 4 420 Kč (184 EUR)

novinka

 

Závěsné svítidlo ze dřeva pro přesné osvětlení

Vezměte si například naši závěsnou lampu ze dřeva Lux, která je vhodná pokud chcete osvětlit konkrétní vodorovný povrch, jako je jídelní stůl nebo noční stolek v ložnici. Díky válcovému tvaru a výšce 30 cm vypadá obzvlášť moderně. Skládá se z 28 velmi úzkých a diagonálně směrem ven zatočených lamel, které zcela zakrývají žárovku. Proto, zatímco hlavní část světla vyzařuje specificky dolů a okolo, vydává lampa nepřímé světlo.

 

Klasické tvary se stropním svítidlem ze dřeva

S klasičtějšími, zvonovitými lustry Stella a Nubes dosáhnete jasného a rovnoměrného osvětlení s jemnou, ale krásnou hrou stínů jednotlivých lamel promítajících se na stěnách. 40 lamel je připevněno v poměrně širokých intervalech, takže zdroj světla se nesetkává s žádnou překážkou. Proto věnujte pozornost nákupu žárovky.

 

Dřevěné lampy s neobvyklým designem

Naše modely Luna, Terra a Ventus s mimořádným designem se prezentují samy. Vyzařují světlo rovnoměrně ve všech směrech a šíří útulný jemný odstín světla. Například v Luně jsou velké lamely mírně zkroucené, což na jedné straně zvýhodňuje krásnou strukturu březového dřeva, na druhé straně jasné světlo není dotěrné a žárovka neoslňuje. Terra zaujme svým retro vzhledem a většími vzdálenostmi mezi lamelami. Zdroj světla emituje v popředí. Model Ventus zase disponuje velkým počtem lehce zkroucených lopatek pro nápaditou hru světel a stínů.

 

Závěsný lustr a její zasouvací princip

Naše dřevěné lampy od firmy WODEWA jsou vyrobeny z nejlepšího březového dřeva nebo různých druhů masivního dřeva, jako je dub nebo ořech. Většina z nich je udržována v přirozeném stavu, ale například náš model Ventus lze zakoupit také v červené, zelené a tyrkysové barvě. Dřevo je naleštěné a má olejem vytvrzený povrch ošetřený UV, což zajišťuje spolehlivou ochranu proti vlhkosti a nečistotám. To ve výsledku zaručuje dlouhou životnost.

 

Montážní návod na dřevěný lustr

Dřevěné závěsné lustry jsou dodávány po jednotlivých částech – v tzv. zásuvné sadě. Ale nebojte se – pro sestavení našich lamp nepotřebujete speciální nástroje a nemusíte být ani řemeslníkem. Zásilka je dodávána s podrobným montážním návodem, s jehož pomocí můžete snadno sestavit jednotlivé části lustru. Jednoduše stačí vložit jednotlivé lamely se štěrbinami do horní a dolní části odpovídajících dřevěných kroužků. Bez lepení, bez šroubů – váš lustr stačí jen sestavit.

Kromě dřevěného lustru si také objednejte správný kabel, který je k dispozici v různých délkách a barvách.