Powered by Smartsupp

Dřevěné mozaikové dlaždice - revoluce vyrobená ze dřeva do koupelny

OMEZENÍ: u stříkající, stojící vody a ve sprchovém koutě se nedoporučuje mít dřevěné obklady! Dřevo je dokonalým přírodním materiálem, jímž se všichni rádi obklopujeme. Pokud jde o koupelny, lidé s ním kvůli nevědomosti celkem dost šetří. Přitom dřevěné obklady do koupelny jsou tím nejlepším, co pro tuto místnost můžete udělat. Zapomeňte na keramiku a podobné typy obkladů. Mozaikové obklady jsou hitem poslední doby. Když spojíte ekologické aspekty, moderní udržitelnost, hřejivost, nadčasový vzhled a útulnost, vyjde vám jediné. Jsou to obklady ze dřeva. Ty mimo jiné využijete také jinde, což dokazují dřevěné obklady do kuchyně. Stačí jen zvolit ten správný produkt, který bude odolávat vodě, působí přirozeně a nabízí individuální řešení na stěně. Interiérová dřevěná mozaika je obvykle zhotovena z tropického dřeva, díky čemuž jsou zaručeny potřebné vlastnosti jednotlivých kusů obkladů. Ty pak můžete volit nejenom dle místnosti v podání koupelny, ale i na základě formátů. Dřevěné obklady do koupelny se stanou doslova uměleckým dílem, dekorativním prvkem a praktickou součástí koupelnových prostor.

 

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Dřevěné obklady do koupelny

OMEZENÍ: u stříkající, stojící vody a ve sprchovém koutě se nedoporučuje mít dřevěné obklady!

 

Dřevo je dokonalým přírodním materiálem, jímž se všichni rádi obklopujeme. Pokud jde o koupelny, lidé s ním kvůli nevědomosti celkem dost šetří. Přitom dřevěné obklady do koupelny jsou tím nejlepším, co pro tuto místnost můžete udělat. Zapomeňte na keramiku a podobné typy obkladů. Mozaikové obklady jsou hitem poslední doby.

Když spojíte ekologické aspekty, moderní udržitelnost, hřejivost, nadčasový vzhled a útulnost, vyjde vám jediné. Jsou to obklady ze dřeva. Ty mimo jiné využijete také jinde, což dokazují dřevěné obklady do kuchyně. Stačí jen zvolit ten správný produkt, který bude odolávat vodě, působí přirozeně a nabízí individuální řešení na stěně.

Interiérová dřevěná mozaika je obvykle zhotovena z tropického dřeva, díky čemuž jsou zaručeny potřebné vlastnosti jednotlivých kusů obkladů. Ty pak můžete volit nejenom dle místnosti v podání koupelny, ale i na základě formátů. Dřevěné obklady do koupelny se stanou doslova uměleckým dílem, dekorativním prvkem a praktickou součástí koupelnových prostor.

 

Vlastnosti dřevěných obkladů do koupelny

Obklady podle druhu dřeva je zapotřebí volit právě v závislosti na konkrétní místnosti. A koupelna je svým způsobem specifická v tom, že se v ní utváří větší množství vody. Proti ní jsou imunní dřevěné obklad do koupelny a do kuchyně. Dřevěná mozaika z tropického dřeva, které je tvrdé a dokáže odolávat vlhkosti. Kromě toho nabízí i ostatní přínosné vlastnosti.

  • Propracovaná struktura dřeva
  • Přirozené barevné podání
  • Precizní zpracování

Mozaika obklady, to je něco, co prochází procesem velice důmyslné a precizní výroby. Perfektní vedení linií, ruční práce, volba toho nejvhodnějšího dřeva a optimální tloušťka obkladu. Vnitřní obklady tohoto typu jsou tvořeny na vysoké úrovni.

 Náš požadavek na přesnost dřevěných obkladů

 

100% ruční práce

Každá mozaika je ručně vybíraná a skládaná do jednotné podložky, přesto si zachovává přirozené provedení, které se vyznačuje především rovnoměrným vedením linií v mozaice. Každý kousek projde dlouhým procesem – od řezání po broušení až po konzervaci a tvarování. Díky tomu se, s velkým množstvím ruční práce dělané s láskou, stane z masivní dřevěné desky nádherná a ušlechtilá mozaiková dlaždice zdobící vaši stěnu. Jednotlivé vady dřeva i přírodní malba zůstávají zachovány a propůjčují tak mozaice přirozený design, který dá vaší stěně jedinečný vzhled.

 

Obklad do koupelny a jiných místností

Dřevěné obklady do koupelny mají díky své originalitě a univerzálnosti mnohá využití. Dokazují to dřevěný obklad do obýváku a ložnice nebo dřevěné obklady do kuchyně. Tato interiérová dřevěná mozaika se hodí v podstatě kamkoliv. Všude bude působit dominantně a přírodním dojmem. Tyto obklady v sobě skloubí eleganci, přirozenost a exkluzivitu, která má mnohem větší dosah než jen v koupelně.

Proto s dřevěnou mozaikou obložíte například strop, prostor na chodbě nebo z ní uděláte dominantu pracovny, ať už té domácí či komerční. Docílit můžete značné neotřelosti a výjimečnosti. Zkrátka domácí příjemná atmosféra povznesená na vyšší úroveň.

Dřevěné obklady WODEWA

Dřevěné obložení Wodewa nabízí spoustu variací MOZAIKY, ať už máme na mysli barevnost a povrchové úpravy nebo druhy dřevin. Svá specifika ovšem může mít také instalace, kdy záleží na velikosti jednotlivých prvků, které budou na stěnu lepeny. Jaké produkty tedy Wodewa nabízí? Zde je malé rozdělení dřevěných obkladů podle velikosti, od tohoto progresivního výrobce: Wodewa 30 (30 x 30 mm), Wodewa 50 (50 x 50 mm), Wodewa 100 (100 x 100 mm) (tyto druhy mozaiky nejsou vhodné do vlhkých prostředí).

K samotné realizaci budete potřebovat i vhodné příslušenství k obkladům. Vhod vám přijdou lepidla, čistící prostředky, ale také správné nářadí. Pracovní postupy se vždy odvíjí od toho, jaké zvolíte obklady. Jinak se aplikují dřevěné obklady do koupelny, odlišně pak můžete realizovat mozaikové obklady WODEWA do ostatních místností.

.

 Výroba dřevěných obkladů Ruční práce při výrobě dřevěných obkladů Dřevěné obklady dílek po dílku

 

Montáž & příslušenství pro mozaiku

S naším návodem připraveným k okamžitému použití získáte důležitého pomocníka nejen pro pokládku, ale i pro snadné spárování a lepení dlaždic z dřevěné mozaiky WODEWA. V našem návodu Do-it-yourself (udělej si sám) se dozvíte více o detailech pokládky, přípravě podkladu a získáte cenné tipy.

Montáž dřevěných obkladů do koupelny a kuchyně  

Přesné hrany a hladké povrchy: to je mozaika vhodná do koupelny i kuchyně!

Dřevěná mozaika Wodewa je pro svůj pestrý a atraktivní vzhled luxusním doplňkem moderních, ale i rustikálních interiérů. Dřevěná mozaika je vyrobena z masivního dřeva a je určená všude tam, kde by byla normálně použita mozaika skleněná nebo keramická. Vyrábí výhradně z tropického dřeva, proto se může pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě. Je tedy vhodná na celé stěny, podlahy i strop, kdekoliv v interiéru, vč. koupelen a kuchyní. Každý kus je originál lišící se barvou a strukturou. Pokud navíc mozaiku zkombinujete s ostatními obklady, vytvoříte na stěnách působivý formátový mix, který promění i ten nejnudnější pokoj v originálně vyhlížející interiér. Dlaždice z dřevěné mozaiky se vyznačují nejen náročným, ale i přesným zpracováním každé jednotlivé mozaiky. Ruční třídění podle kvality dřeva zaručuje exkluzivní provedení bez vad dřeva. Dlaždice se vyznačují přesným provedením linií v mozaikách i spárách a to jak horizontálně, tak i vertikálně. Kalibrované na jednotnou tloušťku jsou dlaždice dostání sériově v tloušťce 4mm. Mozaika: 30 x 30mm, 30 x 93 mm. Pro výrobu mozaiky je použito devět různých druhů dřeva z pěti kontinentů a devíti zemí. Dřevo jako přírodní stavební materiál je obnovitelná surovina. Na výrobu dlaždice používáme dřevo certifikované, z kontrolovaného lesního hospodářství, dbáme na jeho kvalitu, kterou kontrolujeme přímo na místě. Každý druh dřeva je jedinečný a má svůj jedinečný charakter a znaky. Objevte zvláštnosti každého jednotlivého druhu a vyberte si ten pravý pro váš projekt. Druh dřeva: Dub, Iroko, Třešeň, Merbau, Ořech, Dub tabák, Teak, Wenge, Zebrano.

Dřevěný obkladový panel do kuchyně a koupelny Dřevěný obkladový panel do koupelny a kuchyně

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!