Dřevěné mozaikové dlaždice - revoluce vyrobená ze dřeva do koupelny - Druh dřeva - Ořech

Dřevěný obklad, mozaika do koupelny je vyrobena z masivního dřeva a je určená všude tam, kde by byla normálně použita mozaika skleněná nebo keramická. Vyrábí se výhradně z tropického dřeva, proto se může pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě. Je tedy vhodná na celé stěny, podlahy i strop, kdekoliv v interiéru, vč. koupelen. Každý kus je originál lišící se barvou a strukturou. Pokud navíc mozaiku zkombinujete s ostatními obklady, vytvoříte na stěnách působivý formátový mix, který promění i ten nejnudnější pokoj v originálně vyhlížející interiér. OMEZENÍ: u stříkající, stojící vody a ve sprchovém koutě se nedoporučuje mít dřevěné obklady!

Dřevěný obkladový panel do kuchyně a koupelny Dřevěný obkladový panel do koupelny a kuchyně

Více informací
Skrýt informace
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Mozaika 2D - dřevěný obklad do koupelny i kuchyně

Dřevěná mozaika, inspirovaná přírodou, vám nabízí příležitost udělat vaše známé prostředí moderní a krásné. Drobnost dřevěné mozaiky vede k optimálnímu využití základních materiálů a zohledňuje tak moderní udržitelnost a ekologické aspekty. Díky rozmanitosti druhů dřeva, jedinečnému pocitu, trojrozměrnému vzhledu a v neposlední řadě rozmanitým tvarovým a barevným možnostem provedení můžete vytvořit individuální a přirozené prostředí pro bydlení.

 

Interiérová dřevěná mozaika na stěnu - obložení na zeď

Dřevěné obklady stěn působí opticky velmi přitažlivě, vychází z jedinečného pokládání jednotlivých obkladů z pravého dřeva. Montáž je možná na všechny pevné a rovnoměrné podklady. Kombinace správného světla a dřeva vytvoří v každé místnosti nezaměnitelnou atmosféru. Naše dřevěné mozaiky jsou z vysoce kvalitních materiálů. U nás si vybere každý a přizpůsobí výběr svému interiéru. Interiérová dřevěná mozaiku si můžete vybrat z několika provedení v různé cenové relaci. Dřevěná mozaika na stěnu se může aplikovat všude, kde se běžně používá keramický obklad, lze ji tedy využít jako obložení na zeď i strop v chodbě, obývacím pokoji, kuchyni i jinde v interiéru.

 

Dřevěné mozaikové obklady stěn jsou zajímavou alternativou k obvyklému obložení z palubek. Některé z těchto obkladů se vyrábějí z recyklovaného dřeva vysloužilých říčních lodí. Ať už jsou mozaikové dřevěné obklady vyrobené z odřezků, nebo z už zmíněného lodního dřeva, platí pro ně, že nejde o nenápadnou součást interiéru, ale naopak o dominantní a výrazný dekorativní prvek, který je v místnosti hodně vidět. Obklady tohoto typu působí spíše jako obrazy nebo umělecké artefakty. Mohou různé typy interiérů doplnit, budou vypadat dobře v kombinaci se suvenýry z exotických zemí, ale bude důležité uhlídat správnou míru. I vzhledem k cenám těchto materiálů stojí určitě za zvážení, zda takové obložení stěn nekombinovat s běžnou výmalbou, nebo s méně dominujícími materiály.

  

Dřevěná mozaika pro obložení stěn v interiéru  – revoluce ze dřeva pro stěny i podlahu

Inspiraci z přírody, to vám nabízejí dlaždice z dřevěné mozaiky, které z vašeho domova vytvoří moderní a útulné bydlení. Drobná dřevěná mozaika umožňuje optimální využití základního materiálu a díky tomu vyhovuje i moderním aspektům trvalosti a ekologie. Díky velkému množství různých druhů dřeva s různou barvou se nabízí i celá řada zpracování. Díky těmto aspektům si můžete vytvořit příjemnou domácí atmosféru, kterou dřevo bezesporu vytváří.

 

Druhy a typy dřevěných obkladů WODEWA

Dřevěné obložení Wodewa nabízí spoustu variací MOZAIKY, ať máme na mysli barevnost a povrchové úpravy, nebo druhy dřevin. Svá specifika ovšem může mít také instalace, kdy záleží na velikosti jednotlivých prvků, které budou na stěnu lepeny. Jaké produkty tedy Wodewa nabízí? Zde je malé rozdělení dřevěných obkladů podle velikosti, od tohoto progresivního výrobce: Wodewa 30 (30 x 30 mm), Wodewa 50 (50 x 50 mm), Wodewa 100 (100 x 100 mm) (tyto druhy mozaiky nejsou vhodné do vlhkých prostředí).

 

Náš požadavek

Dřevo je přírodní materiál, který vnáší do interiéru teplo a pocit bezpečí, vytváří přirozené a nadčasové prostředí. Povrch obkladů z dřevěné mozaiky zajišťuje interiéru, díky svému přirozenému vzhledu a barvě, nejen pohodlí, ale i eleganci a exkluzivní krásu. Dlaždice se skládají z rovnoměrně poskládané mozaiky, která je nalepená decentní spárou na síť z optických vláken. Mozaika ze dřeva se snadno přizpůsobují prostorovým požadavkům a nabízejí neokoukaný design pro ty, kteří kladou důraz na přírodní prostorové uspořádání, vysoce efektivní vzhled a trvalé zpracování materiálu.

 Náš požadavek na přesnost dřevěných obkladů

100% ruční práce

Každá mozaika je ručně vybíraná a skládaná do jednotné podložky, přesto si zachovává přirozené provedení, které se vyznačuje především rovnoměrným vedením linií v mozaice. Každý kousek projde dlouhým procesem – od řezání po broušení až po konzervaci a tvarování. Díky tomu se, s velkým množstvím ruční práce dělané s láskou, stane z masivní dřevěné desky nádherná a ušlechtilá mozaiková dlaždice, která ozdobí vaši stěnu. Jednotlivé vady dřeva i přírodní malba zůstávají zachovány a propůjčují tak mozaice přirozený design, který dá vaší stěně jedinečný vzhled.

 Výroba dřevěných obkladů Ruční práce při výrobě dřevěných obkladů Dřevěné obklady dílek po dílku

 

Montáž & příslušenství pro mozaiku

S naším návodem připraveným k okamžitému použití získáte důležitého pomocníka nejen pro pokládku, ale i pro snadné spárování a lepení dlaždic z dřevěné mozaiky WODEWA. V našem návodu Do-it-yourself (udělej si sám) se dozvíte více o detailech pokládky, přípravě podkladu a získáte cenné tipy.

Montáž dřevěných obkladů do koupelny a kuchyně  

Přesné hrany a hladké povrchy: to je mozaika vhodná do koupelny i kuchyně!

Dřevěná mozaika Wodewa je pro svůj pestrý a atraktivní vzhled luxusním doplňkem moderních, ale i rustikálních interiérů. Dřevěná mozaika je vyrobena z masivního dřeva a je určená všude tam, kde by byla normálně použita mozaika skleněná nebo keramická. Vyrábí výhradně z tropického dřeva, proto se může pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě. Je tedy vhodná na celé stěny, podlahy i strop, kdekoliv v interiéru, vč. koupelen a kuchyní. Každý kus je originál lišící se barvou a strukturou. Pokud navíc mozaiku zkombinujete s ostatními obklady, vytvoříte na stěnách působivý formátový mix, který promění i ten nejnudnější pokoj v originálně vyhlížející interiér. Dlaždice z dřevěné mozaiky se vyznačují nejen náročným, ale i přesným zpracováním každé jednotlivé mozaiky. Ruční třídění podle kvality dřeva zaručuje exkluzivní provedení bez vad dřeva. Dlaždice se vyznačují přesným provedením linií v mozaikách i spárách a to jak horizontálně, tak i vertikálně. Kalibrované na jednotnou tloušťku jsou dlaždice dostání sériově v tloušťce 4mm. Mozaika: 30 x 30mm, 30 x 93 mm. Pro výrobu mozaiky je použito devět různých druhů dřeva z pěti kontinentů a devíti zemí. Dřevo jako přírodní stavební materiál je obnovitelná surovina. Na výrobu dlaždice používáme dřevo certifikované, z kontrolovaného lesního hospodářství, dbáme na jeho kvalitu, kterou kontrolujeme přímo na místě. Každý druh dřeva je jedinečný a má svůj jedinečný charakter a znaky. Objevte zvláštnosti každého jednotlivého druhu a vyberte si ten pravý pro váš projekt. Druh dřeva: Dub, Iroko, Třešeň, Merbau, Ořech, Dub tabák, Teak, Wenge, Zebrano.

obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!