Powered by Smartsupp

Dřevěné mozaikové dlaždice - revoluce vyrobená ze dřeva do kuchyně

OMEZENÍ: u stříkající, stojící vody a ve sprchovém koutě se nedoporučuje mít dřevěné obklady! Zvelebte svoji kuchyň prostřednictvím dřevěných obkladů. Vsaďte na přírodní a stylové obložení na zeď, které z pohledu dekorů a barevného provedení nezná mezí. Interiérová dřevěná mozaika efektivně nahrazuje sklo a keramiku za kuchyňskou linkou. Obklad samozřejmě můžete použít i na jiné stěny v kuchyni, kde budou tvořit doslova umělecké dílo ve spojení s ostatními prvky v místnosti. Dřevěné obklady do kuchyně mají podobné vlastnosti, jako dřevěné obklady do koupelny. Dokáží odolávat vlhku a snadno se udržují. V tomto ohledu jednoznačně vítězí obkladové panely ve stylu mozaiky. Kvalitní zpracování, důraz kladený na detail, tropické dřeviny a masiv. To vše ve spojení s přirozeností, nadčasovostí a moderní udržitelností. Obklady ze dřeva dle místnosti mají v kuchyni své pevné místo. Stane se z nich totiž dominantní prvek prostor a oku lahodící záležitost. Interiérová dřevěná mozaika je pochopitelně dostupná v mnohých variantách provedení lišících se vzhledem a výslednou cenou. Podlehněte revoluci ze dřeva a volte obklady podle druhu dřeva do své funkční a krásné kuchyně.

  

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Dřevěné obklady do kuchyně

OMEZENÍ: u stříkající, stojící vody a ve sprchovém koutě se nedoporučuje mít dřevěné obklady!

 

Zvelebte svoji kuchyň prostřednictvím dřevěných obkladů. Vsaďte na přírodní a stylové obložení na zeď, které z pohledu dekorů a barevného provedení nezná mezí. Interiérová dřevěná mozaika efektivně nahrazuje sklo a keramiku za kuchyňskou linkou. Obklad samozřejmě můžete použít i na jiné stěny v kuchyni, kde budou tvořit doslova umělecké dílo ve spojení s ostatními prvky v místnosti.

Dřevěné obklady do kuchyně mají podobné vlastnosti, jako dřevěné obklady do koupelny. Dokáží odolávat vlhku a snadno se udržují. V tomto ohledu jednoznačně vítězí obkladové panely ve stylu mozaiky. Kvalitní zpracování, důraz kladený na detail, tropické dřeviny a masiv. To vše ve spojení s přirozeností, nadčasovostí a moderní udržitelností.

Obklady ze dřeva dle místnosti mají v kuchyni své pevné místo. Stane se z nich totiž dominantní prvek prostor a oku lahodící záležitost. Interiérová dřevěná mozaika je pochopitelně dostupná v mnohých variantách provedení lišících se vzhledem a výslednou cenou. Podlehněte revoluci ze dřeva a volte obklady podle druhu dřeva do své funkční a krásné kuchyně.

 

Široká použitelnost dřevěné mozaiky

Mozaika ze dřeva je přínosná z praktického i designového hlediska. Z omšelé zdi dokáže vytvořit dominantu místnosti. Použité dřevo z různých kontinentů se pyšní svou odolností vůči vodě, ale také svou tvrdostí. Ve své podstatě jde o dřevěné obklady do koupelny. Odlišné dlaždice však můžete použít do libovolných prostor.

  • Stropy
  • Zádveří
  • Obývací pokoj

 

Dřevěné obklady WODEWA

Dřevěné obložení Wodewa nabízí spoustu variací MOZAIKY, ať už máme na mysli barevnost a povrchové úpravy nebo druhy dřevin. Svá specifika ovšem může mít také instalace, kdy záleží na velikosti jednotlivých prvků, které budou na stěnu lepeny. Jaké produkty tedy Wodewa nabízí? Zde je malé rozdělení dřevěných obkladů podle velikosti, od tohoto progresivního výrobce: Wodewa 30 (30 x 30 mm), Wodewa 50 (50 x 50 mm), Wodewa 100 (100 x 100 mm) (tyto druhy mozaiky nejsou vhodné do vlhkých prostředí).

 Náš požadavek na přesnost dřevěných obkladů

 

Ruční práce a důraz kladený na preciznost

Dřevěné obklady dle formátu vhodné do kuchyně jsou pochopitelně tvořeny s maximálním ohledem na detail. Kvalita práce je součástí všech výrobních procesů od A až do Z. To znamená, od řezání, přes broušení, až po následné tvarování. Pečlivý výběr a skládání každé položky dává vzniknout dřevěným obkladům vysoké kvality.

Je to právě kouzlo přírodního materiálu, které z vaší kuchyně udělá pomyslný ráj na zemi. Obklady podle druhu dřeva dají vyniknout těm nejmenším detailům konkrétní dřeviny, a to i s jejími krásami a vadami. Přirozenost dřevěné mozaiky osloví skutečně každého, kdo chce ve svém kulinářském koutku či kdekoliv jinde doma utvořit něco originálního, útulného a působivého.

 

Požadavek na kvalitu

Dřevo je přírodní materiál, který vnáší do interiéru teplo a pocit bezpečí, vytváří přirozené a nadčasové prostředí. Povrch obkladů z dřevěné mozaiky zajišťuje interiéru, díky svému přirozenému vzhledu a barvě, nejen pohodlí, ale i eleganci a exkluzivní krásu. Dlaždice se skládají z rovnoměrně poskládané mozaiky. Ta je nalepená decentní spárou na síť z optických vláken. Mozaika ze dřeva se snadno přizpůsobují prostorovým požadavkům a nabízí neokoukaný design pro ty, kteří kladou důraz na přírodní prostorové uspořádání, vysoce efektivní vzhled a trvalé zpracování materiálu.

 

Dřevěná mozaika do kuchyně se vším všudy

Podlehněte dřevěné mozaice do interiéru neboli vnitřním obkladům do kuchyně a ostatních prostor. Vytvořte si na stěně originální umělecké dílo ze dřeva, třeba i v kombinaci s ostatními obklady, jakými jsou lamelové stěny a obkladové panely. Podstatný je však nejenom výběr konkrétního obkladu, ale také jeho aplikování.

Zvolte vhodná lepidla a nářadí pro tvorbu dřevěných obkladů. Vycházejte z doporučení výrobce dřevěné mozaiky a nepodceňujte ani následnou údržbu. Dřevěné obklady do kuchyně nejsou náročné z pohledu realizace a zároveň mají velkou přidanou hodnotu.

 Výroba dřevěných obkladů Ruční práce při výrobě dřevěných obkladů Dřevěné obklady dílek po dílku

 

Montáž & příslušenství pro mozaiku

S naším návodem připraveným k okamžitému použití získáte důležitého pomocníka nejen pro pokládku, ale i pro snadné spárování a lepení dlaždic z dřevěné mozaiky WODEWA. V našem návodu Do-it-yourself (udělej si sám) se dozvíte více o detailech pokládky, přípravě podkladu a získáte cenné tipy.

Montáž dřevěných obkladů do koupelny a kuchyně  

Přesné hrany a hladké povrchy: to je mozaika vhodná do koupelny i kuchyně!

Dřevěná mozaika Wodewa je pro svůj pestrý a atraktivní vzhled luxusním doplňkem moderních, ale i rustikálních interiérů. Dřevěná mozaika je vyrobena z masivního dřeva a je určená všude tam, kde by byla normálně použita mozaika skleněná nebo keramická. Vyrábí výhradně z tropického dřeva, proto se může pyšnit velkou tvrdostí a odolností vůči vodě. Je tedy vhodná na celé stěny, podlahy i strop, kdekoliv v interiéru, vč. koupelen a kuchyní. Každý kus je originál lišící se barvou a strukturou. Pokud navíc mozaiku zkombinujete s ostatními obklady, vytvoříte na stěnách působivý formátový mix, který promění i ten nejnudnější pokoj v originálně vyhlížející interiér. Dlaždice z dřevěné mozaiky se vyznačují nejen náročným, ale i přesným zpracováním každé jednotlivé mozaiky. Ruční třídění podle kvality dřeva zaručuje exkluzivní provedení bez vad dřeva. Dlaždice se vyznačují přesným provedením linií v mozaikách i spárách a to jak horizontálně, tak i vertikálně. Kalibrované na jednotnou tloušťku jsou dlaždice dostání sériově v tloušťce 4mm. Mozaika: 30 x 30mm, 30 x 93 mm. Pro výrobu mozaiky je použito devět různých druhů dřeva z pěti kontinentů a devíti zemí. Dřevo jako přírodní stavební materiál je obnovitelná surovina. Na výrobu dlaždice používáme dřevo certifikované, z kontrolovaného lesního hospodářství, dbáme na jeho kvalitu, kterou kontrolujeme přímo na místě. Každý druh dřeva je jedinečný a má svůj jedinečný charakter a znaky. Objevte zvláštnosti každého jednotlivého druhu a vyberte si ten pravý pro váš projekt. Druh dřeva: Dub, Iroko, Třešeň, Merbau, Ořech, Dub tabák, Teak, Wenge, Zebrano.

Dřevěný obkladový panel do kuchyně a koupelny Dřevěný obkladový panel do koupelny a kuchyně

 

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!