Powered by Smartsupp

Dřevěné obklady na stěnu - Rozměr - 300 x 26 x 2600 mm

Poradíme vám, podle jakých kritérií můžete vybírat dřevěný obklad? Abyste si mohli dřevěné obklady vybrat co nejkomfortněji, v nabídce Drdlik.cz můžete využít filtr, ve kterém lze vyhledávat obklady podle mnoha různých kritérií, jakými je například barva, typ dřeva, funkčnost, velikost, struktura povrchu, způsob instalace či množství dalších vlastností. Konečně si můžete upravit interiéry do podoby, jakou si zasloužíte.      S výběrem začněte u odstínu        Máte na výběr z více než 30 druhů dřeva       Tvar a velikost obkladů ovlivňuje náročnost a rychlost instalace.

Dřevěné obklady nabízí spoustu výhod - Jaká je největší přednost dřevěného obkladu? Jde o přírodní materiál nabývající spousty podob, který vynikne svou přirozeností a unikátností. Právě vzhled hraje hlavní roli. Design podléhající novodobým trendům, na nějž se nabalují další kladné vlastnosti obkladů z různého druhu dřeva.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru?

 

Rozměry, druhy dřevin, odstíny a další parametry naleznete v levém sloupci.

Můžete si podrobně vybrat dřevěný obklad s využitím filtru, ve kterém lze vyhledávat obklady podle podle: druhu dřeva, odstínu, rozměru, tvaru obkladu, tlouštky, povrchové úpravy, prostorového efektu 3D nebo 2D, a mnohých dalších kritérií. Případně pomocí rychlých odkazů.
 

Jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru podle filtrů?

 

Máme dřevěné obklady různých typů, barev a také přímo do dané místnosti

Dřevěné obklady podle místnosti: Do obýváku, Do ložnice, Do dětského pokojíčku, Do kuchyně,  Do chodby, Do koupelny, Do komerčních prostor

-  Dřevěné obklady podle druhu dřeva: Dub Buk Smrk Javor Jasan Teak Bříza Borovice Merbau Zebráno ... a další

- Dřevěné obklady Dle odstínu:

- Naši zákazníci si už vybrali! Nejprodávanější dřevěný obklad, Wodewa 200, 20 x 5 cm, DUB

 

Vybírejte dřevěné obklady, jak právě potřebujete

Dřevěné obklady

Obklady ze dřeva nabízí přirozenost, nadčasovost a maximální útulnost. Zakomponujte do svého interiéru dřevěné obklady, které z omšelé a nic neříkající stěny vytvoří nepřehlédnutelnou dominantu daných prostor. Svezte se na trendu posledních let a nalepte dřevěné obkladové panely do bytových i komerčních prostor. Všude tam najdou své pevné místo stejně, jako přírodní kamenné obklady.

Dřevěné obklady jsou ryze přírodním materiálem, jehož přednosti zužitkujete na svých stěnách. Buďte v tomto směru kreativní, originální a neomezujte se z pohledu volby konkrétní dřeviny. Z nudného interiéru uděláte rázem komfortní, útulný a opticky zajímavý prostor, kde se budete cítit nadmíru dobře.

Kvalitní dřevěné obklady na stěnu lze volit na základě velikosti, druhu dřeva a jeho struktury, barevného podání a ostatních vlastností. Vydejte se v tomto směru cestou jedinečnosti. Ta překoná imitace v podání betonových obkladů a sádrových obkladů.

 

Dřevěné obklady nabízí spoustu výhod

Jaká je největší přednost dřevěného obkladu? Jde o přírodní materiál nabývající spousty podob, který vynikne svou přirozeností a unikátností. Právě vzhled hraje hlavní roli. Design podléhající novodobým trendům, na nějž se nabalují další kladné vlastnosti obkladů z různého druhu dřeva.

  • Stoprocentně přírodní produkt
  • Kladný přístup k životnímu prostředí
  • Nízká hmotnost
  • Jednoduchá aplikace
  • Tvrdost u exotického dřeva

Každý asi správně tuší, že dřevěné obklady jsou ve své podstatě vnitřní obklady. Vypovídají o tom přirozené vlastnosti dřeva, které není žáruvzdorné, voděodolné a mrazuvzdorné. Pokud použijete dřevo jako venkovní obklad, zbytečně snižujete jeho životnost a vystavujete se mnohým jiným problémům.

 

Pestrost dřevěných obkladů na stěnu

Dřevěné obklady jsou výjimečné tím, že jejich podoba doslova nezná hranic. Můžete se zaměřit třeba na obklady podle druhu dřeva. Někoho osloví borovice a mahagon, jiného zase buk, dub, bříza, smrk, olše nebo modřín. Bohatý výběr platí i z pohledu formátů.

  • Mozaikové obklady
  • Jednotlivé kusy
  • Obkladové panely

Odstíny a provedení dřevěných obkladů jsou téměř neomezené. Díky tomu, že některé obklady jsou nalepeny na MDF podkladu, samotná montáž bude více než snadná. Za použití vhodného lepidla vytvoříte dominantní stěnu interiéru svépomocí. Volte štípané typy dřevěných obkladů, lamely, lodní mozaiku, zkrátka to, co je vám nejbližší a udělá vám radost.

 

Rozjasněte libovolný typ interiéru

Stěny, stropy a zároveň konstrukce s menším hmotnostním zařízením. Všude tam se hodí obklady ze dřeva, které zakryjí bílé a nic neříkající stěny. Typickým příkladem jsou dřevěné obklady do obýváku a ložnice. Vzhledem k vlastnostem dřeva se vyhněte aplikování ve vlhčím prostředí, popřípadě poblíž ohně, jako jsou krbové vložky, kamna apod.

Jiná omezení z pohledu aplikování mít pravděpodobně nebudete. Důkazem toho je dřevěné obložení na schodiště, v domácí pracovně, ale také v komerčních prostorách. Nabízí se kanceláře, haly, knihovny, koncertní síně, recepce, předváděcí místnosti, letištní terminály, restaurace a mnohé další. Dřevěné obklady zkrátka dokáží proměnit jakýkoliv interiér.

Dřevěné obklady jsou primárně o originalitě a přírodním vzezření. Není se tedy čemu divit, že po nich čím dál častěji sahají designéři, architekti a projektanti nemovitostí.

 

Nevíte si s výběrem obkladů rady? Využijte naši službu vizualizace zdarma

Už máte vybrané vysněné obklady, ale nevíte, jak budou vypadat na místě po instalaci? Jednou z možností je využít naši vzorkovnu obkladů, která se nachází téměř uprostřed republiky. Mnohem jednodušší a účinnější je využít naší službu vizualizace interiéru. Vyberete si svůj obklad, pošlete nám fotografii interiéru a my vám vytvoříme jeden náhled zdarma. Potřebujete porovnat více obkladů? Jeden levnější a druhý luxusnější? Každý další návrh je jen za 199 Kč. Tady se o vizualizaci obkladů dozvíte víc

Někdy jakoby nevíme, co to té pracovně, obývacímu pokoji nebo třeba kuchyni chybí… Firma Drdlík Vám přímo i nepřímo dává odpovědi. Navíc se můžete spolehnout na fungující poradnu, srozumitelné návody (včetně videí), dodání či zprostředkování příslušenství. Takto vám s radostí umožňuje zlepšit, opravit nebo zkrášlit vaše zázemí, ať už jde o byt, dům, zahradu, nebo kancelář. Dobrým pomocníkem při rozhodování může být i náš blog, kde najdete článek o tom, jak si vybrat dřevěný obklad do interiéru.

 

Nevíte si rady s výběrem obkladů a potřebujete poradit, spočítat množství a to včetně potřebného materiálu? Rádi vám pomůžeme! 

Jak se říká, tradice zavazuje. Firma Drdlík byla založena roku 1989 a to už něco znamená. Ale samozřejmě nejen proto vám nabízí skutečnou kvalitu, krásné produkty a atraktivní řešení.

Zpět nahoru
sortiment lamelových stěn

Jaké jsou druhy lamelových stěn

Představení lamelových stěn.

obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!