Powered by Smartsupp

dřevěné obklady na zeď

Toužíte po stylovém a designovém bydlení, které bude obdivovat každá návštěva?

Milujete přírodní barvy a motivy a máte rádi hřejivý dojem, který přírodní materiály vytváří? Chcete volit originální, a přitom funkční řešení, které vydrží roky krásné jako nové? Pokud jste na všechny otázky odpověděli kladně, máme pro vás dobrou zprávu – dřevěné obklady na zeď jsou tím, po čem toužíte! Upoutají pozornost, jsou nesmírně variabilní, mají dlouhou životnost a dodají vašemu bydlení nádech přírody.

 

dřevěné obklady na zeď

 

Pro tradiční i moderní bydlení

Dřevěné obklady si možná představíte spíše v tradičních dřevěných stavbách jako jsou roubenky nebo víkendové chaty. Máte pravdu, hodí se tam výborně a skvěle doplní celkový styl bydlení a dodají mu na osobitosti. Moderní trendy, ale velí kombinovat dřevo i s moderními materiály a prvky. Skvělou volbou je zkombinovat dřevěné obklady na stěně společně s minimalistickým designem a propojit tak přírodu a moderní trendy a technologie. Dřevo dodá vašemu domovu hřejivou a útulnou atmosféru jako snad žádný jiný materiál.

 

dřevěné obklady na zeď

 

Proč si vybrat právě dřevěné obklady

Existuje spousta důvodů, proč si i do vašeho domu pořídit dřevěné obklady na zeď. Mezi ty nejdůležitější patří:

 

  • dlouhá životnost
  • přírodní a ekologický materiál
  • snadná instalace
  • propojení designu a přírodních prvků

 

Ať už zvolíte dřevěné obklady do obývacího pokoje nebo si jimi ozdobíte stěnu v ložnici, nikdy neuděláte chybu. Můžete se spolehnout, že vám budou sloužit dlouho a také vám ubude prostor, který je nutné pravidelně malovat. Dřevěné obklady se snadno udržují, jsou odolné a neublíží jim ani všetečné dětské ručky nebo domácí mazlíčci. Samozřejmostí je prvotřídní kvalita použitého materiálu i snadnost použití a instalace. Nebudete potřebovat armádu dělníků, nalepení dřevěných obkladů zvládnete i sami. Řada lidí se také domnívá, že dřevěné obklady jsou jakousi známkou luxusu, kterou si běžný člověk nemůže dovolit. Nenechte se mýlit – díky příznivé ceně si je může dovolit každý a udělat ze svého domova skutečně moderní a příjemné místo k životu, o jakém se vám ani nesnilo.

 

dřevěné obklady na zeď vintage

 

Kdekoliv, jakkoliv

Nechte se okouzlit širokou paletou dřevěných motivů a barev, ze kterých si vybere doslova každý. Máte už doma dřevěný nábytek a bojíte se, aby k němu obklady ladily? Žádný problém – díky velkému výběru je prakticky zaručeno, že si vybere i ten nejnáročnější zákazník. Volit můžete i z různých stylů; ať už máte rádi Vintage nebo moderní lesklé dřevo. Dřevěné obklady se hodí prakticky do jakékoliv místnosti, dávno neplatí, že je musíte dávat jen tam, kde nedojdou žádné újmě. Dobrou službu udělají třeba i v koupelně. Takové obklady se vyrábí výhradně z tropického dřeva, a mohou se tak pyšnit vysokou tvrdostí i odolností vůči vodě a vlhkosti.

 

Více na: www.drdlik.cz/drevene-obklady

 

dřevěné obklady na zeď

Neváhejte nás kontaktovat a zeptejte se na cokoli na telefonním čísle: +420 608 87 28 27 nebo na e-mailové adrese: info@strecha-je-hra.cz , kde vám velmi rádi odpovíme na Vaše dotazy.

 

Děkujeme za Vaši přízeň, Váš tým Drdlík.

Zákaznický servis:
Ceník plast. šindel EUREKOCeník dřevěný šindel - Kalkulace střechy - Školení - Kontakt
Naše výrobky:
Dřevěný šindelPlastový šindelDřevěné obklady na zeď - Šindelové stříškyDřevěný žlab

                 EUREKO- plastový šindel krytina  Drdlík- dřevěné obklady na stěnu

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!