Powered by Smartsupp

Vybíráme dřevěné obklady podle formátů - Hmotnost (kg / m2) - 8,9 kg

Tvar a velikost obkladů ovlivňuje náročnost a rychlost instalace

Obklady jsou k dispozici v obdélníkovém, čtvercovém i kulatém tvaru v mnoha variantách velikostí. Od jednotlivých kusových obkladů velkých pár centimetrů až k velkoplošným panelům. Oblíbené jsou třeba mozaikové čtverce či panely větších rozměrů, někdy samolepicí, které usnadňují instalaci.

Obklady malých rozměrů jsou praktické při instalaci na plochy nepravidelných tvarů. Velké panely jsou skvělé na velké plochy pravidelných rozměrů bez výklenků, šikmin a podobných prostorových záludností.

Při výběru obkladů je dobré věnovat pozornost také tomu, zda je obklad určen pro instalaci přímo na zeď, anebo se instaluje na rošt. Pokud nejde o samolepicí obklady, je nutné spolu s obložením zakoupit také speciální lepidlo a pomůcky k instalaci.

Velmi efektní jsou obklady s 3D efektem, které na zdi netvoří jednolitou vrstvu, ale jednotlivé kousky obkladu mají nepravidelnou tloušťku, takže zasahují do prostoru, což na ploše působí velmi dynamicky a zajímavě.

Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry
sortiment lamelových stěn

Jaké jsou druhy lamelových stěn

Představení lamelových stěn.

obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Výška dělící příčky se přizpůsobí vaší místnosti

Výška dělící příčky se přizpůsobí vaší místnosti

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!