Powered by Smartsupp

Dřevěné obklady na zeď, vybíráme dle místnosti - Prostorový efekt - Štípaný

Dřevěné obklady patří k tomu nejkrásnějšímu, co si můžete na stěnu dát. Přírodní materiál pyšnící se maximální autentičností a přinášející hřejivé teplo domova. Dřevo samo o sobě působí velice útulným, komfortním a stylovým dojmem. Není se proto čemu divit, že do popředí zájmu mnohých majitelů nemovitostí se dostal dřevěný obklad do obýváku a ložnice nebo dřevěné obklady do koupelny. Dřevěné obkladové panely, mozaikové obklady a mnohé další dokáží z nic neříkající omšelé zdi utvořit nápaditou plochu, která zvýší hodnotu vaší nemovitosti po všech stránkách. S dřevěným obkladem na zdi se budete cítit jednoduše dobře. A navíc se nemusíte omezovat z pohledu aplikování. Dokazují to dřevěné obklady do kuchyně a dřevěné obložení schodiště. Obklady ze dřeva jsou z pohledu bytových doplňků jedinečným, originálním a dominantním řešením. Stačí si vybrat dřevěné obklady dle místnosti, dle formátu či jiných parametrů a během okamžiku uděláte z dané místnosti nadčasovou záležitost. Přeměňte bytovou nudu na něco kreativního, s čímž vám pomohou právě dřevěné obklady.


Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Dřevěné obklady dle místnosti

Dřevěné obklady patří k tomu nejkrásnějšímu, co si můžete na stěnu dát. Přírodní materiál pyšnící se maximální autentičností a přinášející hřejivé teplo domova. Dřevo samo o sobě působí velice útulným, komfortním a stylovým dojmem. Není se proto čemu divit, že do popředí zájmu mnohých majitelů nemovitostí se dostal dřevěný obklad do obýváku a ložnice nebo dřevěné obklady do koupelny.

Dřevěné obkladové panely, mozaikové obklady a mnohé další dokáží z nic neříkající omšelé zdi utvořit nápaditou plochu, která zvýší hodnotu vaší nemovitosti po všech stránkách. S dřevěným obkladem na zdi se budete cítit jednoduše dobře. A navíc se nemusíte omezovat z pohledu aplikování. Dokazují to dřevěné obklady do kuchyně a dřevěné obložení schodiště.

Obklady ze dřeva jsou z pohledu bytových doplňků jedinečným, originálním a dominantním řešením. Stačí si vybrat dřevěné obklady dle místnosti, dle formátu či jiných parametrů a během okamžiku uděláte z dané místnosti nadčasovou záležitost. Přeměňte bytovou nudu na něco kreativního, s čímž vám pomohou právě dřevěné obklady.

 

Předpoklady, které hovoří jednoznačně

Po dřevěných obkladech sáhnete nejenom kvůli výslednému designu, ale také pro konkrétní vlastnosti a možnosti tohoto obkladového materiálu. Stoprocentně přírodní produkt se zde pojí s velice snadnou montáží a kladným přístupem k životnímu prostředí.

  • Přínosná izolace
  • Prvek snižující hluk
  • Praktické krytí pro nevzhledné stěny

Dřevěné obklady můžete volit dle odstínu, ale i podle druhu dřeva. V závislosti na dřevině pak obklad nalepíte do dané místnosti. Spoléhat se totiž nemusíte jen na známé dřeviny v podání buku, břízy, javoru nebo borovice. Dřevěné obklady jsou zhotoveny i z tropických dřevin, které umožňují aplikování ve vlhkém prostředí. Typickým příkladem jsou dřevěné obklady do koupelny. Obecně však platí, že dřevěný obklad je spíše vnitřním obkladem.

 

Umístění dřevěných obkladů

Dřevěný obklad do obýváku a ložnice patří bezpochyby k těm nejoblíbenějším. Lodní mozaika, čtverec, hexagon nebo velkoformátové dřevěné obklady. Tohle všechno se může vyjímat na vašich stěnách. Někdo vsadí na štípané dřevo, jiný na kulatinu a dalšího osloví dřevěné akustické obklady. Je pravdou, že obytné místnosti jsou pro dřevěné obklady, jako dělané. Nalepit je můžete do salonku, libovolného pokoje, jídelny, vstupní haly, zkrátka kamkoliv.

Obytnými místnostmi to však nekončí, ale teprve začíná. Dřevěné obklady na stěnu udělají spoustu parády v komerčních prostorách. Dokazují to recepce, předváděcí místnosti, prodejní haly, kanceláře a mnohé jiné.

  • Letištní haly
  • Knihovny a posluchárny
  • Tělocvičny
  • Restaurace a bary
  • Kostely a koncertní sály

Meze se v tomto směru nekladou. S pomocí dřevěného obložení můžete dané místnosti vdechnout libovolný designový styl, od vintage, přes rustikální podobu až po moderní nadčasovost a neotřelost.

 

Provedení obkladů do každé místnosti

Možnosti dřevěných obkladů jsou téměř nevyčerpatelné. Vsadit lze na jednotlivé kusy, obkladové panely i materiál ze starých lodí. V závislosti na typu obkladového materiálu se pak setkáte s jeho odlišným provedením. V některých případech je podkladem MDF, jindy OSB desky. Jiný produkt může být naopak samolepící. Zároveň se nabízí bezespárová řešení i ta s přiznanou spárou.

Dřevěné obklady dle místnosti jsou sázkou na jistotu, ať už si chcete obložit prostor pro domácí kino nebo domácí kancelář. Při výběru vhodného dřeva pro obklad neopomínejte ani na správné příslušenství k obkladům.

 

Kam všude můžete dřevěné obklady dát?

Obytný místnosti

     Stěny a stropy
     Kuchyně a jídelna
     Ložnice
     Obývací pokoj
     Domácí kino
     Salonek
     Vstupní haly
     Domácí kancelář
     Prostě domácí dekorace

Speciální místnosti

     Koncertní síně
     Knihovny
     Posluchárny
     Kostely
     Školy
     Letištní terminály
     Nahrávací studia DJ
     Tělocvična
     Restaurace a bary

Komerční místnosti

     Konferenční místnosti
     Meeting místnosti
     Recepce
     Dětské zóny
     Místnosti pro pohovory
     Předváděcí místnosti
     Haly a chodby
     Kanceláře
     Prodejní haly

 

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!