Powered by Smartsupp

Dřevěné obklady ze starých lodí - Barva - Patina starého dřeva

Dřevěné obklady ze starých lodí jsou sázkou na jistotu nejenom u cestovatelů, ale také milovníků netradičních, komfortních a propracovaných interiérů. Dřevěná lodní mozaika na vaší stěně získá nový život a svým způsobem prezentuje svou historii. Obkladové panely vynikají především designem, který se od sériové výroby značně liší. Zub času se podepisuje na každém kousku. Patříte k příznivcům originality, starých časů a nepřehlédnutelných bytových prvků? Pak si na stěnu nalepte dřevěné obklady ze starých lodí. Jednotlivé kusy dřevěných obkladů, které mají skutečnou historii. Pochází totiž z rozebraných lodí z exotických dálek. Každý kus dřeva má svoji minulost a jeho vzhled včetně povrchové struktury nese osobitý příběh.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Dřevěné obklady ze starých lodí

Patříte k příznivcům originality, starých časů a nepřehlédnutelných bytových prvků? Pak si na stěnu nalepte dřevěné obklady ze starých lodí. Jednotlivé kusy dřevěných obkladů, které mají skutečnou historii. Pochází totiž z rozebraných lodí z exotických dálek. Každý kus dřeva má svoji minulost a jeho vzhled včetně povrchové struktury nese osobitý příběh.

Dřevěné obklady ze starých lodí jsou sázkou na jistotu nejenom u cestovatelů, ale také milovníků netradičních, komfortních a propracovaných interiérů. Dřevěná lodní mozaika na vaší stěně získá nový život a svým způsobem prezentuje svou historii. Obkladové panely vynikají především designem, který se od sériové výroby značně liší. Zub času se podepisuje na každém kousku obkladu.

Pokud chcete, aby dřevěné obklady dle formátu v dané místnosti byly skutečným světovým unikátem, jsou dřevěné obklady ze starých lodí tou správnou volbou. Nejzajímavější kusy dřeva tvořící úchvatný celek. Jestliže volíte obklady podle druhu dřeva, tohle je ta správná volba.

 

Dřevo se skutečným příběhem

Dřevo ze starých lodí pocházejících z Malajsie, Thajska a Číny. Právě to je výjimečnost dřevěných obkladů tohoto typu. Lodní mozaika má svůj příběh. Za její výrobou stojí nejenom letité používání lodí, které ledacos zažily, ale také zruční truhláři. Ti je v přístavu následně rozebírají. Jednotlivé kusy pak vznikají pod rukama opravdových umělců dávajících dřevu zcela nový život. A tím jsou obkladové panely na zeď tvořené ze starých lodí.

 

Výhody obkladů z lodního dřeva

Staré lodní dřevo je pochopitelně správně vysušené, zpracované a povrchově ošetřené. Vám zbývá jen kochat se jeho příběhem vystupujícím ze záhybů, šrámů a přirozených prvků. Dřevěné obklady ze starých lodí mohou mít podobu mozaiky, ale i velkoformátového provedení. Pojí se s nimi řada kladných vlastností.

  • Ekologický produkt
  • Dřevo s příběhem
  • Přírodní zabarvení, včetně působivé struktury dřeva

Díky profesionálnímu zpracování nabízí tyto dřevěné perly orientálních moří dlouhou životnost. Stačí si vybrat z přehledu rozměrů ten správný kousek a máte jistotu, že se nebudete starat o složitou údržbu a dostane se vám dokonce i tepelných a zvukově izolačních vlastností.

 

Design pro každý interiér

Obklady z exotického dřeva si vás primárně získají svým vzhledem. Každého jistě učarují dech beroucí dřevěné mozaiky, kde dřevo starých lodí hýří všemi barvami. Překrásná patina, starobylé struktury dřeva a na první pohled nenapodobitelná originalita. Přesně takové dřevěné obklady chcete mít ve svém interiéru. Dřevo odolné proti škůdcům, vlhkosti a zubu času.  Dřevo s příběhem se hodí kamkoliv.

  • Ložnice
  • Obývací pokoj
  • Chodba

A proč se omezovat jen domácím prostředím? Obklady ze starých lodí udělají spoustu parády také v pracovnách, kancelářích, kavárnách, restauracích, hotelích a jinde. Podstatné je zmínit, že obkladové panely tohoto typu jsou určeny pouze do interiéru. Můžete si být jisti, že dřevěná lodní mozaika bude jedinečným originálem, který nemá nikdo jiný.

 

Vydejte se cestou snadné instalace

Víte, co je na těchto lodních obkladových perlách to nejlepší? Je to nenáročná montáž. Obklady ze starých lodí se připevňují bez vrtání, hřebíků a šroubů. Vystačíte si pouze s kvalitním lepidlem. Proto si kromě jednotlivých kusů lodních obkladů vyberte také vhodné příslušenství k obkladům a pusťte se směle do práce. Ozdobte stěny svého interiéru něčím neokoukaným s výjimečnou atmosférou.

Zpět nahoru
Vzorkovny dřevěných obkladů ShipWood v ČR

Vzorkovny dřevěných obkladů ShipWood v ČR

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!