Powered by Smartsupp

Dřevěné obložení schodů působí elegantně a nadčasově - Materiál - Staré dřevo s patinou

Dřevěný obklad končí povětšinou na zdi. Jeho možnosti jsou však více než bohaté. Dřevěné obklady se stávají ideální volbou také v případě schodiště. Unikátní design spojený s praktičností, přesně tak lze definovat dřevěné obložení schodů. Takto vylepšené schody budou nejenom krásné, ale i příjemné na omak. Dřevěné obložení schodiště je otázkou vkusu a náročnosti majitele nemovitosti. I tyto pro někoho možná nenápadné prostory domu si zaslouží dřevěné obklady dle formátu vhodné pro schody. Buďte perfekcionisté a vybírejte dřevěné obklady dle místnosti. Schody a dlouhá schodiště patří mezi ně. Dřevěný obklad do obýváku a ložnice může plynule navazovat na dřevěné obložení schodů. To platí i pro spojení ostatních interiérových prostor v jeden líbivý celek. Pokud disponujete patrovou nemovitostí se schody, dřevěné obklady dle odstínu jsou ideální volbou právě pro vás.

 

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Dřevěné obložení schodiště

Dřevěný obklad končí povětšinou na zdi. Jeho možnosti jsou však více než bohaté. Dřevěné obklady se stávají ideální volbou také v případě schodiště. Unikátní design spojený s praktičností, přesně tak lze definovat dřevěné obložení schodů. Takto vylepšené schody budou nejenom krásné, ale i příjemné na omak.

Dřevěné obložení schodiště je otázkou vkusu a náročnosti majitele nemovitosti. I tyto pro někoho možná nenápadné prostory domu si zaslouží dřevěné obklady dle formátu vhodné pro schody. Buďte perfekcionisté a vybírejte dřevěné obklady dle místnosti. Schody a dlouhá schodiště patří mezi ně.

Dřevěný obklad do obýváku a ložnice může plynule navazovat na dřevěné obložení schodů. To platí i pro spojení ostatních interiérových prostor v jeden líbivý celek. Pokud disponujete patrovou nemovitostí se schody, dřevěné obklady dle odstínu jsou ideální volbou právě pro vás.

 

Přínosné vlastnosti dřevěného obložení schodů

Dřevěné obklady do kuchyně mají svůj smysl. Jen málokoho však napadne aplikovat obklady ze dřeva také na schody. Přitom toto rozhodnutí je spjato jen se samými výhodami. Dřevěné obložení schodiště působí bezpochyby hřejivým dojmem, a to nejenom po stránce optické, ale i fyzické.

  • Skvělá izolace hluku
  • Odolná podlaha
  • Prosvětlení interiéru

Když srovnáte dřevěné obklady do koupelny s těmi na schodiště, přijdete na několik dalších pozitivních věcí. Je to určitě snadná údržba oproti jiným materiálům a možnost případné renovace. Ten největší přínos je samozřejmě z pohledu designu, protože dřevěnému obložení schodiště jednoduše nelze odolat.

 

Pestré dekory dřevěného obložení

Vůně dřeva na schodišti není tím jediným předpokladem, proč se rozhodnout právě pro dřevěné vnitřní obklady. Příjemná je možnost kombinace nejrůznějších dekorů. Moderní lehké dřevěné obložení nabývá spousty podob, takže na své si přijde kdokoliv. Masivní dřevo, odlišné druhy dřeva a rozdílná povrchová úprava jsou toho důkazem.

S dřevěným obložením schodiště nemůžete udělat chybu stejně, jako s dřevěnými obklady do kuchyně. Tvar a barevné provedení jednoduše sladíte s ostatními prvky své domácnosti nebo naopak vytvoříte nepřehlédnutelnou součást interiéru. Dřevěné schody mají být zkrátka dominantou.

 

Dřevěné obložení nejenom na schody

Dřevěné obložení schodiště lze samozřejmě kombinovat s ostatními částmi domácnosti. Typickým příkladem jsou obkladové panely ke dveřím, které mohou sloužit jako věšáková stěna. Ve výsledku lze masivní a přírodní dřevo použít také na obložení vchodových dveří. Mozaikové obklady a mnohé další dokáží perfektně zvelebit libovolný prostor.

Důležité je zmínit, že dřevěné obložení schodů se netýká pouze rodinných a bytových domů. Takový obklad najde uplatnění i v komerčních prostorách. Stačí zvolit jen správné dřevěné obložení a můžete se pustit do práce. Vyberte si vhodné obklady podle druhu dřeva a neopomínejte ani na nezbytné příslušenství k obkladům. Jedině spojení kvalitních materiálů a obkladových doplňků utváří prvotřídní a bezkonkurenční výsledek.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!