Powered by Smartsupp

Dřevěný obklad do obýváku a ložnice - Novinka

Přírodní zpracování, útulná atmosféra a originalita. Přesně tak působí dřevěný obklad v obýváku nebo ložnici. Dřevěné obklady nabývají mnoha podob, s nimiž zvelebíte tyto prostory k nepoznání. A v to kladném slova smyslu. Obývací pokoj i ložnice jsou jako stvořené pro nalepení obkladu přinášejícího hřejivost a příjemný vzhled. Dřevěné obklady dle místnosti si v tomto případě zaslouží pozornost. Obklad je primárně designovou záležitostí a dozajista se stane nepřehlédnutelnou součástí dané místnosti. Ať už obložíte libovolnou stěnu a různě velkou plochu, vždy vytvoříte něco působivého, harmonického a oku lahodícího. Vliv na to má samozřejmě pestrý výběr obkladů podle druhu dřeva. Vymaňte se z běžného standardu a zapomeňte na malbu nebo nic neříkající tapety. Dřevěný obklad dle odstínu a provedení je tou správou volbou. Dokazují to i dřevěné obklady do koupelny, dřevěné obložení schodiště, dřevěné obklady do kuchyně a mnohé další. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Dřevěný obklad do obýváku a ložnice

Přírodní zpracování, útulná atmosféra a originalita. Přesně tak působí dřevěný obklad v obýváku nebo ložnici. Dřevěné obklady nabývají mnoha podob, s nimiž zvelebíte tyto prostory k nepoznání. A v to kladném slova smyslu. Obývací pokoj i ložnice jsou jako stvořené pro nalepení obkladu přinášejícího hřejivost a příjemný vzhled.

Dřevěné obklady dle místnosti si v tomto případě zaslouží pozornost. Obklad je primárně designovou záležitostí a dozajista se stane nepřehlédnutelnou součástí dané místnosti. Ať už obložíte libovolnou stěnu a různě velkou plochu, vždy vytvoříte něco působivého, harmonického a oku lahodícího. Vliv na to má samozřejmě pestrý výběr obkladů podle druhu dřeva.

Vymaňte se z běžného standardu a zapomeňte na malbu nebo nic neříkající tapety. Dřevěný obklad dle odstínu a provedení je tou správou volbou. Dokazují to i dřevěné obklady do koupelny, dřevěné obložení schodiště, dřevěné obklady do kuchyně a mnohé další. Meze se v tomto směru rozhodně nekladou.

 

Dřevěný obklad do obýváku

Obývací pokoj je místem, kde si užíváte klidu a zároveň radostí se svou rodinnou a blízkými. Pakliže se v těchto prostorách chcete cítit dobře, dřevěné obklady jsou bezpochyby tou správnou volbou. Vnitřní obklady z pravého dřeva, které můžete nalepit za televizi či na jinou stěnu. Ta se následně stane výraznou dominantou místnosti.

Přeměňte nudný obývák na něco kreativního, stylového a harmonického. Dřevěné obklady dle formátů nebo dle odstínu vám umožní realizovat doslova designové skvosty. Konkrétní dřevo lze volit na základě spousty parametrů.

  • Druh dřeva
  • Povrchová úprava
  • Spárování
  • Tvar obkladu

Stejně, jako u dřevěného obložení schodiště, také v obývacím pokoji dokážete s pomocí vhodně vybraného obkladu utvořit 3D prostorový efekt. Přínos obkladových panelů a mozaikových obkladů je i z pohledu izolace a schopnosti zakrýt nerovnosti na zdi.

 

Dřevěný obklad do ložnice

Ložnice je opakem obývacího pokoje. Místo, kde chcete mít klid a pohodu. Právě zde budou dřevěné obklady vytvářet jedinečnou atmosféru, díky níž se budete cítit spokojeně a bez starostí. Zkrátka ideální zázemí pro ničím narušovaný spánek. V ložnici jistě oceníte akustické vlastnosti dřeva, což dokazují například akustické obklady. Prostor jednoduše odhlučníte a vkročíte do nekonečné říše snů.

Pocit pohody samozřejmě utváří i dřevěné obklady do koupelny. Tento přírodní materiál je zkrátka nadčasový a dokonale zapadne do tradičního i moderního interiéru. Uklidňující se pro vás mohou stát panely ze štípaného dřeva, velkoformátové dřevěné panely, ale také lamelové stěny.

 

Dejte si záležet na detailech

Dřevěné obklady dle místnosti nabízí bezpočet možností. Proto finální podobu dřevěného obkladu v obýváku a ložnici důkladně promyslete. Probuďte v sobě smysl pro detail, ať už půjde o dřevěnou lodní mozaiku nebo jednotlivé kusy obkladů zhotovených z konkrétní dřeviny. Dobrý nápad a kvalitní obklad jsou ale jen polovinou úspěchu. Tu druhou představuje precizní aplikování. K tomu využijete příslušenství k obkladům. K ruce si vezměte vhodné nářadí, lepidla, dřevěné krycí lišty a pusťte se do práce.

Dřevěný obklad do obýváku a ložnice znásobí dojem útulného domova. Se dřevem za hlavou se zkrátka budete cítit lépe.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!