Dřevníky, garáže a ploty

Topit vlhkým dřevem je jen pro zlost, proto je důležité mít palivo uložené v dřevníku nebo přístřešku, aby mohlo vysychat a neabsorbovalo vlhkost z dešťových srážek. Majitelé větších usedlostí mohou využít prázdnou stodolu nebo bývalý seník, kde není nouze o potřebný průvan, ostatní budou skladování řešit pomocí dřevníku. Potřebujete postavit dřevěné přístřešky a dřevníky na uskladnění dřeva nebo dřevník na palivové dřevo? Nabízíme Vám levné dřevníky, například stylové dřevníky na uskladnění dř ...

Topit vlhkým dřevem je jen pro zlost, proto je důležité mít palivo uložené v dřevníku nebo přístřešku, aby mohlo vysychat a neabsorbovalo vlhkost z dešťových srážek.

Majitelé větších usedlostí mohou využít prázdnou stodolu nebo bývalý seník, kde není nouze o potřebný průvan, ostatní budou skladování řešit pomocí dřevníku. Potřebujete postavit dřevěné přístřešky a dřevníky na uskladnění dřeva nebo dřevník na palivové dřevo? Nabízíme Vám levné dřevníky, například stylové dřevníky na uskladnění dřeva vyrobené z kvalitního tlakově impregnovaného jehličnatého dřeva. Jedná se o kompletní dřevník za velice výhodnou cenu.

Více informací
Skrýt informace
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až sobota od 7:00 - 15:00
Do 2 pracovních dnů odpovíme

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!