Powered by Smartsupp

HARO Wall - obklad stěn - Druh dřeva - Dub

,,Dřevěný ráj ve vašem obýváku“

Německá značka HARO vyrábí dřevěné produkty již 150 let. Původní rodinný podnik z Horního Bavorska se dříve zaměřoval na tvorbu designových parket. Časem se však firma rozhodla své umění povýšit na další úroveň. Sortiment dřevěných podlah proto doplnila kolekcí nástěnných obkladů HARO Wall, kterou můžete obdivovat i v našem obchodě.

Velkoformátový obklad HARO Wall nechává vyniknout ryzí nádheru masivního dřeva. Zaujme elegantními dekory i mistrovskou kvalitou zpracování. A jeho kartáčovaný povrch přenese atmosféru bujných lesů i k vám domů. Veškeré obložení přitom firma produkuje z udržitelného lesního hospodářství, takže máte jistotu, že nakupujete zodpovědně.

HARO vyrábí klasické 2D obložení, jež potěší milovníky tradičních parket, ale i moderní 3D obklady, které dodají vašemu interiéru doslova nový rozměr. Při obkládání můžete popustit uzdu fantazii a vytvořit z dílků jedinečný vzor, který zaujme na první pohled. A jak ozdobíte svůj domov vy?

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

dřevěné obklady na zeď

Dřevo na stěnách přiláká pohledy všech přítomných v místnosti, zprostředkuje zvláštní teplo a komfort.

Současné trendy bydlení se mění a soustředí se na atributy jako přirozenost a jasný prostorový koncept s velkými okny. K tomu patří také pěkné částečné nebo úplné obložení stěn dřevěnými designovými prvky. Poskytnou prostorovým konceptům kontrapunkt nebo je nechají originálním způsobem vyniknout. Tento zcela nový zážitek z bydlení bude umocněn ušlechtilým a vybraným dřevem, markantní strukturou dřevěných designových prvků a jejich matným povrchem ošetřen UV olejem.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!