Powered by Smartsupp

Impregnace

Aplikovali jste venkovní obklady nebo vnitřní obklady na stěny a jiné prvky své nemovitosti? Chcete zachovat jejich krásný vzhled a domoci se dlouhé životnosti? Pak je impregnace tou správnou volbou. Příslušenství k obkladům, bez něhož se neobejdou všichni, kdo dávají přednost líbivému designu, kladou důraz na detail a milují perfekcionalismus. Impregnace na obklady je ve své podstatě speciálním roztokem. Chemií, jíž nanesete na obkladový materiál dle návodu výrobce a získáte pro obložení adekvátní ochranu. Není to samozřejmě jenom impregnace kamenných obkladů. Tímto způsobem můžete ochránit také betonové obklady a mnohé další. Stačí jen zvolit ten správný typ impregnace. Zachovejte krásný vzhled svých obkladů, které vám budou přinášet radost dlouhá léta. Poznejte, jaké možnosti a výhody přináší kvalitní impregnační roztok.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry
ekostone

Ekostone

Vyprodáno
398 Kč/ks 328,93 Kč bez DPH

Impregnace

Aplikovali jste venkovní obklady nebo vnitřní obklady na stěny a jiné prvky své nemovitosti? Chcete zachovat jejich krásný vzhled a domoci se dlouhé životnosti? Pak je impregnace tou správnou volbou. Příslušenství k obkladům, bez něhož se neobejdou všichni, kdo dávají přednost líbivému designu, kladou důraz na detail a milují perfekcionalismus.

Impregnace na obklady je ve své podstatě speciálním roztokem. Chemií, jíž nanesete na obkladový materiál dle návodu výrobce a získáte pro obložení adekvátní ochranu. Není to samozřejmě jenom impregnace kamenných obkladů. Tímto způsobem můžete ochránit také betonové obklady a mnohé další. Stačí jen zvolit ten správný typ impregnace.

Zachovejte krásný vzhled svých obkladů, které vám budou přinášet radost dlouhá léta. Poznejte, jaké možnosti a výhody přináší kvalitní impregnační roztok.

Obsahové složení impregnace

Jak asi každý správně tuší, impregnace je označení pro konkrétní příslušenství určené k povrchovému nátěru obkladů. Jednotlivé produkty se od sebe liší podle svého složení. Setkat se můžete s výrobky na bázi silanů a siloxanů, ale i silikonů. Takový hydrofobní nátěr disponuje hydrofobizačními vlastnostmi, s nimiž vás podrobněji seznámíme.

Přínos impregnace na obklady

Ať už volíte obklady podle materiálu nebo obklady dle umístění, impregnace se vám v každém případě stane velkým pomocníkem. Díky tomuto roztoku totiž zamezíte znečištění obkladového materiálu.

  • Efektivní ochrana před růstem mechu
  • Zamezení výskytu plísní
  • Celková ochrana před povětrnostními vlivy

Kvalitní impregnace proniká do hloubky obkladového materiálu a zároveň neucpává póry. Zamezení znečištění je tak realizováno hloubkově. Tím je zajištěna neviditelná povrchová úprava, která je primárně odolná proti vodě. Odolnost je i proti UV záření, popřípadě proti nejrůznějším alkáliím.

Impregnace pro všechny typy obkladů

Impregnace, to je také záruka dobré vizuální stránky obkladového materiálu. Zachování stále stejného vzhledu bez změny zabarvení a jiných estetických úprav. S pomocí impregnačního nátěru s vysokým efektem docílíte shodného designu po dlouhou dobu, a to u odlišných typů obkladů.

Obávat se nemusíte ani velmi snadné aplikace. Základem je dokonalé očištění povrchu obkladu. Zbavte ho prachu a nečistot. Samotnou impregnaci nanášejte štětcem nebo rozprašovačem. První aplikace tohoto příslušenství k obkladům je vhodná až týden po vyschnutí lepidla a obkladů. V ideálním případě naneste druhou vrstvu impregnace na ještě vlhký první nátěr. Tak neváhejte a postarejte se o dokonalý vzhled svých obkladů.

Zpět nahoru

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!