Powered by Smartsupp

Jednotlivé kusy dřevěných obkladů - Druh dřeva - Borovice

Přemýšlíte, jak co nejefektivněji namontovat dřevěné obklady na stěnu? Nejdříve zhodnoťte, které plochy se chystáte obložit. Pak si vyberte formáty obkladů. Jednotlivé kusy dřevěných obkladů jsou vhodné tam, kde chcete dřevem obložit hůře dostupná místa, menší plochy, záhyby, rohy a jiné. Podoba takových obkladů je samozřejmě pestrá. Mohou to být akustické obklady, ale i speciální mozaika a obkladové panely. Meze se v tomto směru nekladou a vy můžete dřevěné obklady zakoupit po jednotlivých kusech. Jestliže potřebujete obložit velké rovné plochy, zvolte některé z velkoformátových desek. Pusťte se do výběru dřevěných obkladů dle místnosti nebo dle odstínu. Jednotlivý kus najdete v mnohém provedení, které dokonale zapadne do vašich prostor. Když se řekne obklady ze dřeva, buďte si jisti, že meze se v tomto směru rozhodně nekladou. Dřevěné obklady dle formátu dokáží s jakýmkoliv interiérem naprosté divy. Přírodní dominanta na stěně, která působí hřejivým a útulným dojmem. Právě dřevěné obklady dělají domov domovem, a navíc umí skvěle zvelebit také některé komerční prostory typu kanceláře, společenské místnosti a podobně.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Jednotlivé kusy

Přemýšlíte, jak co nejefektivněji namontovat dřevěné obklady na stěnu? Nejdříve zhodnoťte, které plochy se chystáte obložit. Pak si vyberte formáty obkladů. Jednotlivé kusy dřevěných obkladů jsou vhodné tam, kde chcete dřevem obložit hůře dostupná místa, menší plochy, záhyby, rohy a jiné. Podoba takových obkladů je samozřejmě pestrá. Mohou to být akustické obklady, ale i speciální mozaika a obkladové panely.

Meze se v tomto směru nekladou a vy můžete dřevěné obklady zakoupit po jednotlivých kusech. Jestliže potřebujete obložit velké rovné plochy, zvolte některé z velkoformátových desek. Pusťte se do výběru dřevěných obkladů dle místnosti nebo dle odstínu. Jednotlivý kus najdete v mnohém provedení, které dokonale zapadne do vašich prostor. Když se řekne obklady ze dřeva, buďte si jisti, že meze se v tomto směru rozhodně nekladou.

Dřevěné obklady dle formátu dokáží s jakýmkoliv interiérem naprosté divy. Přírodní dominanta na stěně, která působí hřejivým a útulným dojmem. Právě dřevěné obklady dělají domov domovem, a navíc umí skvěle zvelebit také některé komerční prostory typu kanceláře, společenské místnosti a podobně.

 

Jednotlivé kusy obkladů pro vybraná místa

Zamyslete se nad tím, kde vlastně chcete mít dřevěné obklady. Pokud nejde o velké plochy, kam se s největší pravděpodobností hodí spíše obkladové panely nebo lamelové stěny, jasnou volbou se stávají jednotlivé kusy obkladů. Mnohdy vám totiž stačí jen pár kousků obkladů ze dřeva, abyste realizovali svůj designérský nápad, vylepšili konkrétní část stěny a přišli v interiéru s něčím novým a nápaditým.

 

Dřevěné obklady bez hranic

Jednotlivé kusy dřevěných obkladů dle formátu vás nebudou v ničem limitovat. Pakliže je jasné umístění, je na čase zaměřit se na ostatní důležité parametry. Obklady podle druhu dřeva nepředstavují jediné dělení tohoto přírodního materiálu. Myslete i na ostatní vlastnosti dřevěného obkladu.

  • Tvar obkladu
  • Rozměry a hmotnost
  • Povrchová úprava

Přehled rozměrů vám jistě hodně napoví. Ve své podstatě jde o takový pomyslný odrazový můstek, na nějž se nabalují ostatní parametry. Je pro vás důležité spárování či nikoliv? Chcete řešit prostorovou podobu dřevěného obkladu, která může být 3D? Rozhodujete se podle způsobu montáže? Odpovědi na tyto otázky vás přivedou k jednotlivým kusům dřevěných obkladů. Výjimkou dokonce nejsou ani obklady ze starých lodí. Zkrátka, kreativitě se meze nekladou.

 

Příslušenství pro jednotlivé obklady

Dřevěné obklady po jednotlivých kusech u nás vyberete s pomocí přehledného filtru. Ať už to budou akustické obklady, mozaika nebo obkladové panely. Zapomínat však nesmíte na to, že nákupem obkladu to teprve začíná. Důležitá je také samotná instalace. K její realizaci vám přijde vhod montážní příslušenství k obkladům.

V první řadě si pořiďte správné nářadí. Jednotlivé kusy dřevěných obkladů jsou nejčastěji lepeny, takže základem správné aplikace jsou odpovídající lepidla. V okamžiku, kdy zvolíte řešení s viditelnou spárou, neopomínejte ani na spárovací hmotu. O výsledný obklad ze dřeva je pak vhodné se čas od času starat, aby jeho podoba byla stále, jako nová. K tomu slouží praktické a šetrné čistící prostředky. Jak se můžete přesvědčit, u nás zakoupíte vše, od jednotlivých kusů dřevěných obkladů, až po nezbytné příslušenství.

Zpět nahoru
obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!