Powered by Smartsupp

Výroba dřevořezby byla ukončena.

Zvony od nepaměti odměřovaly čas a také oznamovaly významné události. A vaše domácí kovaná zvonička umístěná nad brankou, na trámu či v zápraží spolehlivě a příjemně ohlásí příchozí návštěvu. Každá ručně vykovaná zvonice má svůj tvar, srdce i hlas. Pokud sbíráte zvonečky pro štěstí nebo chcete obdarovat jejich sběratele, neváhejte si v naší pestré nabídce vybrat krásný ručně kovaný zvon. Kovaný zvonek je vždy unikát a zvoní trochu jinak.

Kovaná zvonice jako ozdobná dekorace vynikne v rekreačních chalupách, u historických objektů, ve stylových restauracích či penzionech. Atmosféru časů dávno minulých, kdy domovní zvonky ještě nepoháněla elektrická energie, si můžeme připomenout i dnes.

Ručně kovaný zvonek - zvonička. Jedná se o ozdobnou funkční dekoraci ve stylu dávných časů, kdy ještě nebyla elektřina. Kovaný zvonek je vždy unikátní prací a každý zvoní trochu jinak.

Žádná položka

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!