Powered by Smartsupp

Lamelové panely

,,Lamelové obložení, které se vám přizpůsobí“

Vkusné lamelové panely zkrášlí stěny vaší ložnice, haly nebo obývacího pokoje. Díky minimalistickému designu se hodí zejména do interiérů, které přírodní materiál jemně zútulní. Instalace našich obkladů je jednoduchá a s trochou šikovnosti to zvládnete i sami. Stačí vám k tomu pouze kvalitní montážní lepidlo.

Nabízíme 2 kategorie lamelových panelů:

První z nich jsou dekorativní obkladové panely s frézovanými vzory, které podtrhnou jedinečný styl místnosti. Frézované panely mají tvar čtverce 60 x 60 cm, skládají se z tmavé podkladové MDF desky a přírodní dubové dýhy s moderním vzorem. Na povrchu jsou ošetřené vrstvou UV oleje, který obklad chrání před poškozením. Panely můžete otáčet a dokonce kombinovat s jiným obložením – na stěně tak vytvoříte originální obrazce.

Druhou kategorií lamelových panelů jsou akustické panely, které tlumí zvuk i nežádoucí ozvěnu. Skládají se z tmavého akustického rouna a masivních nebo MDF lamel, které plní také estetickou funkci. Dodáváme je v řadě různých rozměrů a módních dekorů. K dostání jsou po sadách i jednotlivých kusech.

S výběrem vhodného obkladu vám rádi pomohou naši odborníci – neváhejte je kontaktovat

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Multifunkční lamelové panely

Jednotlivé dřevěné lamely na stěnu a strop lze namontovat i jiným způsobem - koupíte si už lamely připevněné na MDF desce, překližce či na akustickém podkladu! Panely se můžou lepit přímo na zeď či jinou podkladní konstrukci. Ručíme za velmi vysokou kvalitu nástěnných panelů z lamel, ale také jednoduchou a rychlou montáží. Můžete si vybrat jak z přírodní dýhy, finish folie či finish folie 3D.

Jedinečná kresba povrchů dodává lamelovým panelům originální vzhled, který si nezadá s jakýmikoliv jinými obkladovými panely, které jsou k dispozici na trhu. Máme i ruzné tvary a různé akustické podklady, u nás si vybere každý. 

Použití dřevěných obkladových panelů v interiéru si získává stále větší oblibu pro celou řadu nesporných předností tohoto typu obkladu. Dýhované obkladové panely obvykle vytváří bezespárou celistvou plochu, která je odolná vůči vodě. To předurčuje široké možnosti jejich použití a umožňuje snadnou údržbu.

Masivní obkladové panely jsou také snadno opracovatelné, lze je řezat na míru, jsou lehké a snadno se s nimi manipuluje. Jejich montáž je velmi jednoduchá, zvládne ji i šikovný domácí kutil. Masivní obkladové panely se obvykle mohou buď kotvit na dřevěný rošt, nebo v případě rovného a pevného podkladu se můžou lepit přímo na zeď či jinou podkladní konstrukci.

Nástěnné panely je moderní interiérový lamelový obklad, který je 100% recyklovatelný, je lehký, přitom tvrdý a odolný a snadno se čistí. Díky tomu lze montovat i na místech ve vašem bytě, jako je chodba, pracovní kout nebo kuchyně. Stejně tak je vhodný do reprezentačních i kancelářských prostor, hotelu či restaurace.

Zpět nahoru
"Jaký mám zvolit finální povrch lamel pro moje potřeby?"

"Jaký mám zvolit finální povrch lamel pro moje potřeby?"

sortiment lamelových stěn

Jaké jsou druhy lamelových stěn

Představení lamelových stěn.

obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

lamely v ložnici

Montážní návody lamelových stěn přehledně a na jednom místě

Moderní dekorativní lamelové stěny - montážní videa

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!