Lamelové dělící příčky

,,Dají prostoru řád“

Potřebujete mít ve větším bytě koutek jen sami pro sebe? Vytvořte si ho pomocí elegantní lamelové stěny, která citlivě rozdělí místnost a zajistí vám potřebné soukromí. Díky atraktivnímu minimalistickému provedení navíc poslouží i jako vkusná dekorace.

Lamelové příčky skvěle doplní interiér jídelny, předsíně či obývacího pokoje. Hodí se však i do kanceláří nebo hotelových recepcí. Vyrábí se z MDF desek potažených bezespárovou dýhou nebo finish fólií. Vybírat můžete z řady barevných variací a dřevěných dekorů.

Lamelové dělicí stěny prodáváme po jednotlivých lamelách i jako kompletní sady připravené k montáži.

Kusové lamely mají jednotný rozměr 30 x 70 x 2750 mm a sestavíte si díky nim příčku podle vlastních představ. Potřebujete však trochu zručnosti a času – lamely je nutné zkrátit a navrtat.

Pokud nemáte času nazbyt, nabízíme také předpřipravené sady určené k okamžité montáži. Tyto příčky prodáváme v rozměrech š.h.v. 510–2750 x 70 x 2750 mm, snadno tak najdete optimální variantu pro váš projekt. Součástí setu je samozřejmě také spojovací materiál.

S výběrem lamelové příčky vám ochotně poradí naši experti. Kontaktujte je zde.

Více informací
Specialistka
Kateřina Vám ráda poradí
Pondělí až pátek od 7:00 - 15:00 hod.
Do 2 pracovních dnů odpovíme
Zobrazit filtry

Lamelové příčky do prostoru

 

Lamelová dělicí stěna je moderní způsob, jak oddělit různé zóny v interiéru.

Poloprůhledný předěl místnosti. Lamely jsou dostupné v čtyřstranné variantě. Čtyřstranné lamely lze používat samostatně v prostoru a lze je tedy využít mnoha kreativními způsoby. Třístranné dýhovaná či foliována finish folií,latě jsou ideální pro obklady stěn a stropní úpravy.

 

Čtyřstranné lamely dodají každé místnosti ve vašem interiéru další rozměr. Vzhledem k tomu, že čtyřstranná varianta dělících lamel je celo obvodově dýhovaná či foliována finish folií, lze tyto lamely použít jako samostatný prvek. Výhodou je, že můžete snadno vytvořit poloprůhlednou stěnu. Lamelové vnitřní příčky se používají pro zónování místnosti. Velká místnost je prázdný otevřený prostor, interiér působí nepříjemně a nedodělaně. Návrháři doporučují rozdělit tuto oblast na části - zónování. Například lamelová dekorativní stěna v obývacím pokoji může být užitečná pro vytvoření útulného interiéru k posezení nebo vizuální oddělení kuchyně od jídelního koutu. A pokud na stěnu zavěsíte květiny, rázem se ocitnete v jiné místnosti.

Zpět nahoru
sortiment lamelových stěn

Jaké jsou druhy lamelových stěn

Představení lamelových stěn.

obklad WWD MasK

Rádce pro jednodušší výběr dřevěných obkladů

Vybírejte srdcem obklad se Vám musí především líbit. To je základ.

Výška dělící příčky se přizpůsobí vaší místnosti

Výška dělící příčky se přizpůsobí vaší místnosti

lamely v ložnici

Montážní návody lamelových stěn přehledně a na jednom místě

Moderní dekorativní lamelové stěny - montážní videa

Sdílejte a získejte odměnu

Nakoupili jste u nás naše výrobky a už máte hotovo? Začněte nás sledovat na instagramu a pochlubte se vaší realizací s hashtagem #instagramdrdlik. Získáte od nás odměnu!